Cahit Kamber'den Birlik Beraberlik Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun- Kavak ilçe Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantısına Belediye Başkan Aday Adayları da katılarak birlik ve beraberlik mesajları verdi.

MHP 12.12.2018, 17:01 12.12.2018, 18:01
Cahit Kamber'den Birlik Beraberlik Mesajı

31 Mart 2019 yerel seçimler adım adım yaklaşırken Milliyetçi Hareket Partisi bütün kulislere rağmen ittifak olmayacakmış gibi yerel seçimler kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.

MHP Kavak ilçe Başkanlığı tarafından gerçeklaşterelan istişare toplantısında masada kavak siyaseti vardı. MHP Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber, yönetim kurulu .üyeleri, belediye meclis üyeleri, Kavak Belediye başkan aday adayları Çetin Örsel, Şerif Ün Sayit EsenBayram Erişgin sabah kahvaltısında buluşarak istişarede bulundular.

MHP Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, İlçe yönetim kurulu, belediye meclis üyeleri ,Başkan A. Adayları ile sabah kahvaltısını birlikte yaparak Kavak ve yerel seçimler kapsamında istaşerede bulunduklarını söyledi. Cahit Kamber, birlik ve beraberlik mesajı verdiği açıklamasında şöyle dedi:

BİR VE BERABERİZ

"Belediye Başkan A. Adayları ile sabah kahvaltısında bir araya geldik. Yaklaşan yerel seçimlerle ilgili istişarelerde bulunduk. Bir ve beraber olduğumuzu çeşitli dedikodu ve kulis bilgilerine dayanarak hareket tarzı belirlemedik. Genel Merkezimizin ve Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin talimatları doğrultusunda yolumaza devam ettiğimizi herkesin bilmesini isteriz. Belediye başkan aday adaylarımızla bir aradayız. Genel merkezimizin onayı ile bir arkadaşımız aday gösterilecektir. Ardından Adayımızla birlikte çok sıkı bir program ile çalışma yürüterek 3 Hillalli bayrağımızı Kavak'a dikeceğiz." dedi.

Başkan Cahit Kamber; İttifak ile ilgili düşüncelerini de paylaşarak, " Biz Parti genel merkezimizin talimatlarıyla hareket ediyoruz. Partimiz ittifak ile ilgili şu veya bu şekilde olacak diye bir talimat vermedi. Samsun Büyükşehir'de ittifak olup olmayacağı yönünde açıklanan bir bilgi yok. Konuyla ilgili İl Başkanım Taner Tekin zaten gerekli açıklamaları yapmaktadır. Biz kavak'ta üzerimize düşen görev ne ise onu yapmaya kararlıyız. " dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)