Alexa

Celal Adan'dan, Milliyetçilik Kokan Bir Anayasa

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan Şişli’de Sürmene Otelde düzenlenen Şişli'de MHP zamanı etkinliğine katıldı.

Celal Adan'dan, Milliyetçilik Kokan Bir Anayasa

MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, Şişli MHP teşkilatının Sürmene Otelde düzenlenlediği etkinlikte milliyetçiliğin, sorun yaratmak fikri değil problem çözmek, Türkiye'yi korumaya endeksli politikalar üretmek olduğunu ifade etti.

Adan, anayasanın ilk dört maddesinin değişmeyeceğini belirterek;“Yanından bile kimse geçemeyecektir” sözleriyle iddiada bulundu. Adan‘sapasağlam Türk milliyetçiliği kokan’ bir anayasa olacağını sözlerine ekledi.

‘FETÖ’nün  ve belli odak noktalarının MHP’ye haksızlık ettiğini belirten Celal Adan; MHP’nin birliğin ve beraberliğin temsilcisi olacağını söyledi.


Celal Adan, yeni anayasayla ilgili olarak MHP’nin yaklaşımlarını tedirgin karşılayan ve eleştirenlere karşı da bir mesaj vererek;
“Şundan hiç endişeniz olmasın, anayasa nasıl olursa olsun resmi dil Türkçe’dir. Türk milleti bir bütündür. Anayasanın ilk dört maddesinin yanından bile kimse geçemeyecektir. Sapasağlam Türk milliyetçiliği kokan bir anayasayla karşılaşacağız.” dedi.


 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2016, 01:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kılıçkıran
Kılıçkıran - 3 yıl Önce

i̇recep dur hele........

banner325