Celal Adan: "MHP’de Kırgın, Küskün Yok"

Habertürk’ten Veyis Ateş’e çok önemli açıklamalarda bulunan MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, "MHP’de kırgın küskün yok. MHP seçmeni Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyin iradesine teslim olmuştur" dedi.

MHP 21.06.2019, 21:54 21.06.2019, 22:51
Celal Adan: "MHP’de Kırgın, Küskün Yok"

TBMM Başkanvekili MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, MHP'nin İstanbul'un kılcal damarlarına girdiğini MHP'de kırgın ve küskün olmadığını MHP seçmeninin Devlet Bahçeli'nin iradesine teslim olduğunu söyledi.

KEŞKE İMAMOĞLU HAZIRLIKLI OLSAYDI

Habertürk televizyonundan Veyis Ateş’e açıklamalarda bulunan Celal Adan, Cumhur İttifakı'ndan 23 Haziran İstanbul seçimlerine, Yıldırım-İmamoğlu ortak yayınından 23 Haziran öngörüsüne kadar birçok önemli konuya değindi. Geçen pazar günü İsmail Küçükkaya moderatörlüğündeki ortak canlı yayın için konuşan Adan, ''İstanbul'da yaşayan bir vatandaş olarak, programı izlerken şu noktaya geldik; keşke İmamoğlu hazırlıklı olsaydı. Yani 23 Haziran akşamı Binali Beyin, kazanmasının ardından 24 Haziran’da ne yapacağı belli. Daha çok projeler üzerinden bir vizyon çizdi ve gerçekten İstanbul’un temel problemleri konusunda bir hazırlıkla geldiğini gördük.’’ dedi.

‘’BİNALİ BEY VATANDAŞI KUCAKLAYABİLECEK ENGİNLİĞE SAHİP’’

Adaylar arasında yapılan ortak canlı yayın programını izlediğini belirten Celal Adan, "Keşke İmamoğlu hazırlıklı olsaydı. Yani 23 Haziran akşamı Binali Bey kazandığında 24 Haziran’da ne yapacağı belli. Daha çok projeler üzerinden bir vizyon çizdi ve gerçekten İstanbul’un temel problemleri konusunda bir hazırlıkla geldiğini gördük. " dedi.

KIRGIN KÜSKÜN YOK

MHP seçmeni 31 Mart’ta oy verdiğini, MHP şu anda da kendi içerisinde problemsiz teşkilat başkanı Semih Yalçın'ın koordinasyonunda İstanbul’un kılcal damarlarına girdiğini belirten Adan, "MHP’de kırgın küskün yok. MHP seçmeni  sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyin iradesine teslim olmuş, büyük bir gayretin içerisinde. Bunu bütün siyasi partiler görüyor, tüm teşkilatlar görüyor. Sahada herkes bunu görüyor. Cumhur İttifakı Türk milletinin birlik, beraberlik ve umudunu temsil etmektedir. Bir belediye başkanlığı seçimi veya bir başka olay Cumhur ittifakını sarsacak güçte değildir. Cumhur ittifakı devam etmelidir. MHP olarak biz Cumhur ittifakına gölge düşürecek hiçbir davranışa girmeyiz. Sonuna kadar Cumhur ittifakından yanayız." dedi.

Yorumlar (0)