Alexa

Devlet Bahçeli, "2 Türk askerini yakıldığı iddialarına" Ne Dedi?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sosyal medyada dolanan iki Türk askerinin yakıldığını gösteren vahşet için ne dedi?

Devlet Bahçeli, "2 Türk askerini yakıldığı iddialarına" Ne Dedi?
banner327
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sosyal medyada dolanan iki Türk askerinin yakıldığını gösteren vahşet için sert konuştu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Siyaset ve Liderlik Okulu 13'üncü Dönem Sertifika töreninde yaptığı konuşmada, IŞİD'ın 2 Türk askerini yaktığı iddia edilen videoya ilişkin, "Sosyal medyada dolaştırılan ve iki askerimizin yakıldığını gösteren vahşet temalı video eğer doğruysa, eğer bu canilik yapılmışsa IŞİD'in içte ve dışta tüm eli kanlı teröristleri son ferdine kadar yok edilmelidir."dedi.

ŞEREFSİZ ZEBANİLER

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Bu iddiaların derhal ortaya çıkartılması gerektiğini belirterek; "El Bab şerefsiz zebanilerin tepesine yıkılmalı, alayı birden yakılmalıdır. Bu videonun gerçekle ilgisi var mıdır? IŞİD'in elinde bulunan askerlerimizin son durumu nedir? Milli vicdanda beliren şüphe ve merak derhal giderilmelidir. IŞİD'i ihmal edip Orta Doğu'ya salan karanlık ve kalleş küresel güç merkezleri dökülen kanlardan birinci derecede mesuldur. ABD'nin dış politikası zannederim yayılmacı ve kaos imalatçısı İngiliz aklı yönlendirmektedir" dedi. 

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2016, 14:28
YORUM EKLE