Alexa

Devlet Bahçeli Alanya’ya Geliyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Toplu Açılış ve Temel Atma programına katılmak üzere Alanya’ya geliyor.

Devlet Bahçeli Alanya’ya Geliyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 17 Mayıs Çarşamba günü saat 12.30’da  Toplu Açılış ve Temel Atma programına katılmak üzere Alanya’ya geliyor.


Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in daveti üzerine Alanya’ya gelecek olan MHP Lideri Devlet Bahçeli, programın ardından bazı belediye yatırımlarını da yerinde ziyaret ederek incelemelerde bulunacak. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Bahçeli’nin ziyaretiyle ilgili bir açıklama yaptı.

Başkan Yücel; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 17 Mayıs’ta Alanya’da olacağını ifade ederek, “Sayın Bahçeli’yi Mart ayında ve geçtiğimiz hafta sonu partinin genel merkezinde ziyaret ederek, hizmet ve yatırımlarımızla ilgili bir dosya sunarak, ardından Alanya’ya davet etmiştik. Sayın Bahçeli bizi ve Alanya halkını kırmayarak davetimizi kabul ettiler. Genel Başkanımız, 17 Mayıs Çarşamba saat 12.30’da Belediye Binası arkasında düzenleyeceğimiz Toplu Açılış ve Temel Atma programlarına katılacaklardır. Teşrifleri ile bizleri onurlandıracak olan Sayın Genel Başkanımıza teşekkür ederim”  diye konuştu.


 

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2017, 22:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
arzu ilan
arzu ilan - 2 yıl Önce

hoşgeldi sefa getirdi devlet baba.