Alexa

Devlet Bahçeli'den Mesaj: Üzüntümüz Çok Büyüktür

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ, “Tekirdağ Çorlu’da Meydana Gelen Tren Kazasıyla” ilgili basın açıklaması yaptı.

Devlet Bahçeli'den Mesaj: Üzüntümüz Çok Büyüktür

MHP Lideri Devlet Bahçeli Tekirdağ Çorlu’da Meydana Gelen Tren Kazasıyla ilgili yaptığı basın açıklamasında, "Üzüntümüz hakikaten ve hassaten çok büyüktür." dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bahçeli'nin tren kazasıyla ilgili yazılı basın açıklaması şöyle devam etti:

8 Temmuz 2018 tarihinde, Edirne Uzunköprü ile İstanbul Halkalı arasında seyir halinde bulunan bir trenin altı vagonundan beşinin raydan çıkarak devrilmesi neticesinde tam bir facia yaşanmıştır.

Mezkur banliyö treninin Tekirdağ’ın Çorlu ilçesi ile Balabanlı köyü arasında dray yaptığı anlaşılmaktadır. Elem ve endişe verici tren kazasında şu ana kadar 24 kardeşimizin hayatını kaybettiği, 340’a yakın kardeşimizin de yaralandığı ilgili ve yetkili şahısların açıklamalarıyla ortaya çıkmıştır.

Üzüntümüz hakikaten ve hassaten çok büyüktür.

Türkiye’nin sistemsel reformla yükselişe geçtiği tarihi bir an ve aralıkta böylesi bir kazayla karşılaşılması milletimizi haklı olarak derinden yaralamış, sevgi ve sevinçle çarpan kalpleri elbette hüzünlendirmiştir.Gerek Başbakanlığın gerekse de Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın kazayla ilgili yaptığı açıklamalardaki ortak nokta elverişsiz hava şartlarının felakete neden olduğudur.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2018, 13:26
YORUM EKLE