Devlet Bahçeli'den Tamer Karadağlı'ya Destek

Antalya Altın Portakal Ödülleri'nde Nihal Yalçın ile Tamer Karadağlı arasında yaşanan gerginlik bir çok tartışmalara neden oldu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Tamer Karadağlı’yı telefonla arayarak destek verdi.

MHP 12.10.2021, 10:25
Devlet Bahçeli'den Tamer Karadağlı'ya Destek

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Nihal Yalçın'la Tamer Karadağ arasında gerginlik sonrası Tamer Karadağlı’yı telefonla arayarak destek verdi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’in Twitter adresinden yaptığı açıklamada, “MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin görüşmede, Tamer Karadağlı’yı tutumundan dolayı tebrik ettiği” belirtildi.

Antalya Altın Portakal Ödülleri'nde Nihal Yalçın ile Tamer Karadağlı arasında yaşanan gerginlik ile ilgili Twitter'dan yapılan açıklama şu şekilde:

"Sayın Genel Başkanımız, sinema ve tiyatro oyuncusu Sn. Tamer Karadağlı’yı telefonla arayarak kendisine yönelik terör örgütü odakları ve siyasi uzantılarının tutumları karşısında, yanlarında olduklarını belirtmiş ve Sn. Karadağlı’yı tebrik etmişlerdir. Görüşmede Sayın Genel Başkanımız, Sayın Karadağlı’nın, Türk Milleti’nin iftihar ettiği bir sanatçı olduğunu ifade etmişlerdir. Sayın Genel Başkanımız, sanat camiasında yer alarak, ülke ve millet hassasiyetinin, toplumsal huzurumuzun, milli birlik ve beraberliğimizin korunması karşısında duranlara Sn. Karadağlı’nın gösterdiği sorumlu, sağduyulu ve cesur davranışında yalnız olmadıklarını söylemişlerdir."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)