Devlet Bahçeli, Herkes hesabını 2023'e göre yapsın!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bizim durduğumuz yer bellidir. 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminin normal tarihi Haziran 2023’tür. Erken seçim talepleri yanlıştır. Parti olarak seçimin zamanında yapılması kararındayız. " dedi.

MHP 28.11.2019, 23:50 29.11.2019, 01:28
Devlet Bahçeli, Herkes hesabını 2023'e göre yapsın!

Erkan seçimle ilgili Türkgün Gazetesinden Orhan Karataş'a konuşan Devlet Bahçeli,  "Bizim durduğumuz yer bellidir. 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nin normal tarihi Haziran 2023’tür. Erken seçim talepleri yanlıştır. Parti olarak seçimin zamanında yapılması kararındayız. Bundan da taviz vermeyiz." diyerek, AK Parti de aynı karar ve duruşu görmekten memnuniyet duyduğunu ifade tti.

"Herkes hesabını 2023’e göre yapsın"

HDP’nin erken seçim talebini nasıl değerlendirenDevlet Bahçeli, "Onların ne işi olur sine-i milletle, onların dönüp dolaşacakları yer Kandil’in mağara kovuklarıdır, terörün sine-i melanetidir. Meydan okuyorlarmış, okusalar ne yazar okumasalar ne çıkar? Bizim durduğumuz yer bellidir. 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nin normal tarihi Haziran 2023’tür. Erken seçim talepleri yanlıştır. Parti olarak seçimin zamanında yapılması kararındayız. Bundan da taviz vermeyiz. AK Parti de aynı karar ve duruşu görmekten memnuniyet duyduğumu ifade etmek isterim. Herkes hesabını 2023’e göre yapsın. Milletimiz seçimlerden yorulmuştur. Cumhur İttifakı, 2023 Lider Ülke Türkiye’nin inşası için çalışacaktır. Daha yapılacak çok işimiz vardır. Siyasi polemikle geçecek vakit yoktur. Boşa kaybedecek zaman da yoktur. HDP’nin peşine takılan CHP, İP ve SP’nin hali acıklıdır." dedi. 

Yorumlar (0)
banner442