Devlet Bahçeli, Karamollaoğlu En Popüler Siyasetçi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bahçeli, Saadet Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu hakkında konuşarak, "Hayırlı olsun son yılların en popüler siyasetçisi" dedi.

MHP 01.05.2018, 11:30 01.05.2018, 11:49
Devlet Bahçeli, Karamollaoğlu En Popüler Siyasetçi

Bahçeli, Temel Karamollaoğlu'nun Cumhurbaşkanı adaylığını değerlendirerek, Karamollaoğlu için "Hayırlı olsun son yılların en popüler siyasetçisi" dedi.

"HAYIRLI UĞURLU OLSUN"


MHP Genel Başkanı Bahçeli, MHP Genel Merkezi’nde ğazetecilerin Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayının Temel Karamollaoğlu olduğu hatırlatılması üzerine “Hayırlı, uğurlu etsin. Son yılların en popüler siyasetçisi olmuştur. Bugün noktaladı. Bakalım bundan sonra ne kadar tekrarlanacak” şeklinde konuştu.

Hükümetin seçim paketi ve içeriğine yönelik soruya cevap veren Bahçeli, “Seçim sürecine girdikten sonra niye manidar bulsunlar? Zaten seçim paketi. Geçmiş dönemlerde her partinin seçim beyannamesinde bulunan konular. Bunlar dün de vardı, bugün biraz arttırarak konmuş. Söz gelim, 65 yaş ve üzeri için bir rakam varken bugün 500 liraya çıkartılmış. Öğrencileri kollamışlar. Binaları bir düzene koyuyorlar. Oradan tapu ve gelir elde edecekler. Biz henüz ayrıntılarıyla incelemedik” dedi.

"ARTIK AÇIKLA ŞU ADAYINI"

CHP’nin adayını Cuma günü açıklayacağının hatırlatılması üzerine Bahçeli, “Sabrı taşırdı, millet merak ediyor. Bir gün Cumhuriyet Halk Partisi’nin önünde halk toplanacak, ‘artık açıkla şu adayını’ diyecek” dedi.

Seçim protokolüne ilişkin soruya Bahçeli, “Yarın. Hazırlıklar tamamlanmış. İki partinin Cumhur İttifakı’nın çalışmaları tamamlanmış durumda. Yarın grup kararları alınmak suretiyle Yüksek Seçim Kurulu’na başvuru yapılmış olacak” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)