Devlet Bahçeli, Manisa - Kırkağaç Debremiyle İlgili Açıklama Yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ sosyal medya hesabı twitter üzerinden Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde meydana gelen 4.8 büyüklüğündeki deprem ile ilgili mesaj verdi.

MHP 28.01.2020, 18:38
Devlet Bahçeli, Manisa - Kırkağaç Debremiyle İlgili Açıklama Yaptı

Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde meydana gelen 4.8 büyüklüğündeki deprem ile ilgili mesaj veren Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ, "İlk tespitlere göre herhangi bir can veya mal kaybıyla birlikte yaralanma vakasının olmayışı başlıca tesellimizdir." dedi.

Elazığ’ın Sivrice ilçesi merkezli deprem felaketi henüz sıcaklığını muhafaza ederken bugün Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde meydana gelen 4.8 büyüklüğündeki yeni bir deprem milletimizi ve yöre insanımızı haklı olarak kaygılandırmıştır.

Deprem sarsıntısının İstanbul, İzmir, Bursa ve Balıkesir başta olmak üzere pek çok il ve ilçemizde hissedilmesi vatandaşlarımızı telaşa sürüklemiştir. İlk tespitlere göre herhangi bir can veya mal kaybıyla birlikte yaralanma vakasının olmayışı başlıca tesellimizdir.

Depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyor, Yüce Allah’tan aziz milletimizi ve ülkemizi her türlü felaket ve musibetten esirgemesini niyaz ediyorum. Ayrıca Elazığ ve Malatya’da hayatlarını kaybeden kardeşlerime bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442