Devlet Bahçeli, Ordu'daki Sel Felaketiyle ilgili Başkan Yılmaz'dan Bilgi Aldı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ünye, Perşembe ve Fatsa ilçeleri başta olmak üzere Ordu'da yaşanan sel felaketiyle ilgili bilgi aldı. Bahçeli, Ordu Belediye Başkanını Enver Yılmaz'ı arayarak yardıma hazır olduklarını söyledi.

MHP 08.08.2018, 21:23 08.08.2018, 21:47
Devlet Bahçeli, Ordu'daki Sel Felaketiyle ilgili Başkan Yılmaz'dan Bilgi Aldı

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, Sele teslim olan Ünye, Perşembe ve Fatsa ilçeleri başta olmak üzere Ordu ile ilgili Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ı arayarak bilgi aldı.Başkan Yılmaz'a, geçmiş olsun dileklerini ileten MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli her türlü desteğe hazır olduklarını ifade etti.

MHP Genel Merkezinden yapılan açıklama şöyle: "MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ordu'da yaşanan sel felaketi üzerine, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Enver Yılmaz'ı telefonla arayarak bilgi aldı. Başkan Yılmaz'a geçmiş olsun dileklerini ileten Sayın Genel Başkanımız, her türlü desteğe hazır olduklarını ifade etti"

Ordu, Fatsa, Ünye ve Çaybaşı ilçelerinde sele sel felaketi büyük mağduriyetlere sebep oldu. Ünye'de taşkın sonucu bazı köprüler yıkılırken, Karadeniz Sahil Yolu yolunda ulaşım çift taraflı durduruldu. Sabah saatlerinde başlayan sağanak, Fatsa ve Çaybaşı ilçelerinde de etkili oldu.

Ordu Valiliği tarafından yapılan açıklamada, metrekareye yer yer 80 kilogram yağış düştüğü Perşembe, Fatsa ve Ünye ilçelerinde çok sayıda heyelan, toprak kayması, su baskını ve dere-ırmak taşması olayı meydana geldiği vurgulandı. şunlar kaydedildi:

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)