Devlet Bahçeli Teşekkür Turu: Söğüt ve Kütahya...

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli 13 Temmuz 2019 tarihinde Söğüt ve Kütahya'yı ziyaret edecek.

MHP 12.07.2019, 00:49 12.07.2019, 02:00
Devlet Bahçeli Teşekkür Turu: Söğüt ve Kütahya...

İstanbul'da yenilenen seçim  nedeniyle ertelediği 31 Mart teşekkür turlarına, 13 Temmuz 2019 tarihinde Söğüt’ten başlayacak olan MHP lideri Devlet Bahçeli; aynı gün içerisinde Kütahya'yı da ziyaret edecek.

Milliyetçi Hareket Partisi, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde 1 büyükşehir, 10 il, 133 ilçe ve 89 belde olmak üzere toplam 233 belediye kazandı. MHP, daha önceki seçimlere göre mevcut belediye sayısını iki katına çıkarmıştı.

Yeni kazandığı belediyelere teşekkür gezileri düzenleyeceği sözü veren Bahçeli;  İstanbul seçiminin yenilenmesi kararının ardından teşekkür gezilerini ertelemişti.

MHP lideri ziyaretlerinde hem belediye başkanlarını tebrik edecek hem de seçimlerde gösterdikleri başarıdan dolayı teşekkür edecek. 

Devlet Bahçeli'den Teşekkür Ziyaretleri

13 Temmuz 2019 itibari ile teşekkür turuna başlayacak olan MHP'li deri Bahçeli, 31 Mart seçimleri öncesinde de ilk durak olarak seçtiği Osmanlı İmparatorluğu’nun temellerinin atıldığı Bilecik’in Söğüt ilçesine gidiyor, Aynı gün Kütahya’ya geçecek olan Bahçeli, ertesi gün Kastamonu ve Çankırı’yı ziyaret edecek.

Kazandığı belediyeleri her hafta sonu tek tek ziyaret edeceği belirtilen Bahçeli’nin, bu kapsamda Karaman, Erzincan, Bayburt, Osmaniye, Kırklareli ve Amasya illerine de gitmesi planlanıyor. Gittiği illerde teşkilatla ve vatandaşlarla bir araya gelecek olan Bahçeli’nin Cumhur İttifakı ile ilgili önemli mesajları da olacak. Belediye başkanlarından yeni dönemde yaptıkları faaliyetlerle ilgili bilgi alacak olan Bahçeli, herhangi bir sıkıntıyla karşılaşıp karşılaşmadıklarını da soracak. 

DEVLET BAHÇELİ'NİN BU HAFTA SONU ZİYARETLERİ

Saat 12.45 Söğüt Belediyesini ziyaret 

13.45 Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin konuşması

16.00 Kütahya il teşkilatının karşılaması

16.15 Kütahya Belediyesini ziyaret

17.00 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin konuşmaları

Yorumlar (0)