Devlet Bahçeli: Türk Milletinin Tamamı Namlunun Ucundadır

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli İstanbul'da gece kulübü saldırısıyla ilgili sosyal medyadan mesaj verdi. Bahçeli: "Hainler hedeflerine ulaşamayacaklar" diye belirtti.

MHP 01.01.2017, 17:43 13.01.2017, 13:49
Devlet Bahçeli: Türk Milletinin Tamamı Namlunun Ucundadır

MHP Lideri Bahçeli, Ortaköy'deki gece kulübünde gerçekleştirilen terör saldırısıyla ilgili hainlerin hedeflerine ulaşamayacağını belirtti.

Sosyal Medyadaki Twitter hesabından saldırıyla ilgili mesaj veren Devlet Bahçeli; "Yeni bir yılın sıcaklığıyla umutlanalım derken yeni bir terör saldırısıyla sarsıldık.Azılı katiller bu defa bir gece kulübünü hedef aldılar. 2017 yılının ilk anlarında terör hain ve vahşi yüzünü tekrar gösterdi. Ortaköy’deki bir eğlence mekânında masumlar alçakça katledildi." diye ifade etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli  Twitter hesabından yaptığı açıklamayı şöyle sürdürdü:

"2017'de de TERÖRİZMİN SİSTEMATİK ve PERİYODİK CİNAYETLERİ DURMAYACAKTIR"

Aralarında turistlerin de bulunduğu 39 kişi hayatını kaybetti. Hunhar terör saldırısında şehit olan polisimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, yaralılara şifa dileklerimi iletiyorum. Ülkemizi ziyarete gelen ve hayatlarını kaybeden yabancı ülke vatandaşlarını saygıyla anıyor, ailelerine taziyelerimi sunuyorum.

Elbette terörizm kazanamayacak, elbette hainler ve işbirlikçiler hedefledikleri yıkım ve çözülmeye dünya gözüyle şahit olamayacaklardır. 2017’de de terörizmin sistematik ve periyodik cinayetleri durmayacaktır. Artık eski ezberlerde ve denenmiş yollarda ısrar anlamsızdır. Kast edilmek istenen istikbalimizdir. İmhası amaçlanan milli birlik ve bağımsızlığımızdır. Türk milletinin tamamı kanlı namlunun ucundadır.

ÜLKÜMİZİ PAYLAŞAMAYACAKLARDIR

Düşmana karşı ayağa kalkmak, tüm vatan sathını korumaya almak yalnızca iktidarın değil, hepimizin manevi sorumluluğu altındadır. Gerçekte teröristler ve terör örgütleri kukladır, arkalarında duran canavar güçler Türkiye üzerinde, Ortadoğu'da vahşi hesap yapmaktadır.  Ne yaparlarsa yapsınlar milletimizi bölemeyecek, ülkemizi paylaşamayacaklardır. Kaderimize ve milli namusa sahip çıkacağız. Herkes müsterih olsun, provokasyonlara dikkat etsin ve merak etmesin ki; zalimleri mazlumların dua ve dirençleri yok edecektir.

Türkiye’nin varlığı için ortak akıl, milli birlik şuuru şarttır. 

Ayrıca bu menfur saldırıda 4’ü ağır olmak üzere 65 kişi de yaralandı. Acımız büyüktür, öfkemiz büyüktür, ama metanetimiz de büyüktür. Artık teröre karşı kınama ve lanetleme yarışından daha fazlası yapılmalıdır.Türkiye’nin varlığı için ortak akıl, milli birlik şuuru şarttır. Aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar alınamaz. Klasik tedbir ve güvenlik politikalarının yanında teröre tam saha pres ve baskı kurulmalıdır.

MHP, Türkiye’nin adeta bir savaş cephesinde olduğunu görmektedir. Ve de sonuna kadar devlet ve milletiyle bir, beraber olacaktır. Yıkılmayacağız, yenilmeyeceğiz; pekişen kardeşliğimizle, güçlenen azmimizle, kuvvetlenen irademizle hainlerin başına gökkubbeyi yıkacağız.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)