Alexa
banner314

Erdem Okan; Çarşamba daha fazlasını hak ediyor

MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, Çarşamba’nın daha fazlasını hak ettiğini belirterek, “24 Haziran'dan sonra ilk icraatımız esnafımıza ekonomik olarak nefes aldırmak olacaktır.” dedi

Erdem Okan; Çarşamba daha fazlasını hak ediyor
banner327

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, Çarşamba ilçesinde esnaf ziyaretleriyle seçim çalışmalarını devam etti.

Esnafın dertlerine kulak veren Erdem Okan, “Şehrimizin ticaretinde en önemli aktör esnaflarımızın, ekonomik sıkıntılar içerisinde olduğunu biliyoruz. Vergi ve prim yükünün yanı sıra ülkemize yönelik ekonomik saldırılar, esnafın belini büktü. Esnafımızın sorunlarını çözecek destekleri parti beyannamemize yazarak, sözünü verdik. 24 Haziran'da halkımız teveccüh eder Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarını mecliste sayısal olarak güçlü konuma getirirse, yapacağımız ilk icraat esnafımıza ekonomik olarak nefes aldırmak olacaktır.” dedi.

MİLLİ BEKANIN TEMİNATI

MHP İl Başkan Yardımcısı Murat Akoğlu, kardeşi Orhan Akoğlu ve babası Mustafa Akoğlu’nun Çarşamba Sanayisi’nde düzenlediği iftar programına katılan Erdem Okan, Cumhur İttifakı'nın milli bekanın teminatı olduğunu vurgulayarak, “Milliyetçi ve ülkücü her nefer, ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ der. Bu düsturla yoğrulmuş Samsun şehrinin öz evlatları milletvekili adaylarımız, hizmet için milletimizden onay almak için gece gündüz çalışıyor.”dedi. Abdullahpaşa Site Camisi’nde teravih namazını eda eden Erdem Okan, esnaf gezilerini sürdürerek, “Çarşambamız her alanda daha fazlasını hak ediyor. Hemşehrimize hizmet için milletimizin vereceği desteğe talibiz.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 14:55
YORUM EKLE

banner307

banner325