Alexa
banner314

Erhan Usta; Anne, kişiyi kendisinden daha çok tanıyandır

Samsun Milletvekili ve Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erhan Usta, Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan “Anneler günü” için mesaj yayınladı.

Erhan Usta; Anne, kişiyi kendisinden daha çok tanıyandır

Samsun Milletvekili Erhan Usta, “Anneler günü” için yayınladığı mesajda, anne ve venna adaylarının anneler gününü kutladı.

Samsun Milletvekili ve Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erhan Usta anneler günü dolayısıyla yaptığı basın açıklamasında şöyle dedi:

Sevgi, saygı, merhamet, sabır ve fedakarlık gibi yüce hasletlerin sembolü olan annelerimiz, şefkat dolu yürekleriyle, sağlıklı, huzurlu ve barış dolu bir toplum yaşantısının tesis edilmesinde de önemli rol oynamaktadır.

Çocuklarını yetiştirirken her türlü zorluğa göğüs geren annelerimiz, en büyük değerimizdir. Annelerimiz geleceğin hazırlayıcısıdır. Nitekim Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V) “ Cennet annelerin ayağı altındadır” hadisi-i şeriflerinde İslam’ın anne şahsında kadına verdiği yüce değeri göstermektedir.

Anne koruyan, kollayan, kol kanat geren, evladının geleceği için kendini arka plana iten kişidir. Anne, kişiyi kendisinden daha çok tanıyandır.

Bu anlamlı günün annelik bilincinin gelişmesine ve annelerimizin değerini daha iyi anlamamıza katkıda bulunmasını, üzerimizde ödenemez hakları bulunan, karşılıksız sevgi, fedakarlık ve sabırlarını hiçbir maddi değerle ölçemeyeceğimiz, yüreğindeki sevgisi, vicdanındaki adaleti, toplumun eşsiz mimarları olan başta şehit annelerimiz olmak üzere bütün annelerimizin ve anne adaylarımızın anneler gününü kutluyorum.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 10:15
YORUM EKLE

banner307

banner313