banner434

banner433

Erhan Usta, Baba Ocağında

Erhan Usta, memleketi Havza'da hemşehrilerine esnaf ziyaretinde bulundu. Usta, 24 Haziran seçimleri için Havza esnafından ve halkından tam destek beklediğini belirtti.

MHP 06.06.2018, 22:46 06.06.2018, 22:59
Erhan Usta, Baba Ocağında

Samsun Milletvekili ve Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erhan Usta, Samsun Ülkü Ocakları eski başkanı Hüseyin Geze' nin dün vefat eden annesinin cenaze törenine katıldı. Bekdiğin Köyü’nde kılınan öğle namazına, İl Başkanı Taner Tekin, Ülkü Ocakları Samsun Başkanı Yalçın Altıntaş ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanları da katıldı.

USTA SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Cenazenin ardından Havza'da halkın sıkıntılarını dinleyen Erhan Usta, gazetecilerin sorularını da yanıtladı. Usta, "İnşallah daha güçlü bir şekilde Meclise girerek Türkiye'nin ihtiyaç duyduğu reformların çıkmasına katkı vereceğiz” dedi. Havza'dan sonra 19 Mayıs İlçesi’ne geçen Erhan Usta, esnaf ile bir araya geldi. 19 Mayıs Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatının düzenlediği iftar yemeğine katılan usta, İftar yemeğinin ardından Gümüşhane Kabaktepe Köyü Derneğine geçen Usta, dernek üyeleriyle hasbihalde bulundu. Üyelerin sorularını yanıtlayan Erhan Usta; "Terör ile mücadele içeride ve dışarıda devam etmektedir. Bu mücadelede birlik ve beraberliğimizi sağlayamazsak yenik düşeriz. Tarihe baktığımızda Türk Devletleri hep içeriden yıkılmıştır. O nedenle içerideki beraberliğimizi korumamız gerekmektedir" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erhan Usta, dernek ziyaretinin ardından İlkadım İlçesinde bulunan kafe ve kahvelere ziyarette bulundu. 24 Haziran seçimleri için halkın desteğini istedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)