Erhan Usta: MHP Anketlerde Güçsüz Gösteriliyor Algısı...

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili, MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, Çiftlik Caddesi esnafıyla bir araya geldi.

MHP 02.06.2018, 23:24
Erhan Usta: MHP Anketlerde Güçsüz Gösteriliyor Algısı...

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta Çiftlik Caddesi üzerinde esnafları ziyaret etti. Milliyetçi Hareket Partisi üzerinde çok değişik oyunlar sözkonubu olduğunu belirten Usta MHP anketlerde güçsüz gösterilerek algı oluşturulmaya çalışıldığını ifade etti.

"MHP Anketlerde Güçsüz Gösteriliyor"

MHP Grup Başkanvekili, MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, cuma namazını İlkadım İlçesinde bulunan Büyük Camii'de kıldıktan sonra seçim çalışmaları kapsamında  Çiftlik Caddesi esnafına ziyarette bulundu. Çiftlik Caddesi esnafı ve halkın sıkıntılarını dinleyen Usta, MHP'nin anketlerde güçsüz gösterilmesi üzerine yürütülen algı hakkında Doğan Haber Ajansı muhabirlerine demeç verdi.

"Ben sen yok, biz varız"

Çiftlik Caddesi ziyaretinin ardından, Hastanebaşı Mahallesinde bulunan bir ailenin, oğlunun vefatının seneyi devriyesinde düzenledikleri mevlid programına katılan Usta, aileye taziyede bulundu. Mevlid programının ardından; Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın düzenlediği iftar programına katılan Usta, protokol konuşmasında “Devletimizin bekası için ben sen yok, biz varız. Beraber olursak daha güçlü oluruz” dedi.

İftar programının ardından İlkadım İlçesinde bulunan Bahçelievler Camiinde teravih namazını kılan Usta, namaz sonrası cami cemaatiyle çay sohbetinde bulundu.

Yorumlar (0)