Alexa

Erhan Usta'dan Bayramda Birlik ve Beraberlik Vurgusu

Samsun Milletvekili ve MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Kurban Bayramının ikinci gününde Samsun’da ziyaretlerde bulundu.

Erhan Usta'dan Bayramda Birlik ve Beraberlik Vurgusu

MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Kurban Bayramının ikinci gününde Samsun’da gerçekleştirdiği bir dizi ziyaretlerde birlik ve beraberliğe vurgu yaptı.

Güne Esenyurt Havzalılar Derneğinin Büyük Havzalılar Buluşması kahvaltı programında başlayan Usta, Havzalılarla bayramlaştıktan sonra yaptığı konuşmada; kurban bayramının birlik, beraberlik ve paylaşmaya vesile olduğunu, ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde aslında her günün birlik ve beraberlik içinde geçmesi gerektiği ve millet olarak tek vücut olmak gerekliliğine vurgu yaptı.

Havza’dan sonra Bafra’ya geçen Usta, burada parti mensupları ve vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra konuşma yapan Usta, “ ülkemiz gerek terör gerekse ekonomik saldırılarla kıskaca alınmak isteniyor. Bu vaziyette bize düşen; Hacı Bektaş-ı Veli’nin de öğüt ettiği gibi; bir olmak, iri olmak ve diri olmaktır. Bir olduktan sonra Türk’ün karşısında duracak güç yoktur” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2018, 16:23
YORUM EKLE