Ertuğrul Karagöl Kimdir?

Milliyetçi Hareket Partisi Erbaa Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Karagöl oldu. peki Ertuğrul Karagöl kimdir? Genç aday Karagöl ne iş yapmaktadır. Vatandaşlar Ertuğrul Karagöl'ü merak ediyor?

MHP 13.01.2019, 19:42 13.01.2019, 20:29
Ertuğrul Karagöl Kimdir?

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Tokat belediye başkan adayları düzenlenen Aday Tanıtım programında tanıtıldı. MHP Erbaa belediye başkan adayı 30 yaşındaki genç  mimar Ertuğrul Karagöl oldu. Tokatlılar MHP'li genç mimar Karagöl'ü merak ediyor. Tokatlılar, Ertuğrul Karagöl kimdir, ne iş yapar? öğrenmek istiyor.

Yaklaşan yerel seçimler kapsamında aday açıklamalarına hız veren Milliyetçi Hareket Partisi adayları merak ediliyor. 

Tokat Merkez ile 10 ilçe ve 17 belde belediye başkan adayının açıklandığı programda MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, birlik ve beraberlik üzerine bir konuşma yaparak adayları açıkladı. 

Tokat ta açıklanan belediye başkan adayları şöyle:

"Almus Belediye Başkan Adayı Bekir Özer, Artova Belediye Başkan Adayı Mahmut Gülhan, Başçiftlik Belediye Başkan Adayı Mustafa Öztürk, Erbaa Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Karagöl, Niksar Belediye Başkan Adayı Duran Yadigar, Pazar Belediye Başkan Adayı Oğuz Keleş, Reşadiye Belediye Başkan Adayı Mustafa Şahin, Turhal Belediye Başkan Adayı Gökhan Bozkurt, Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Muhsin Yılmaz, Zile Belediye Başkan Adayı Ali Özgan."

Ertuğrul Karagöl Kimdir?

MHP Tokat - Erbaa Belediye Başkan Adayı olarak ismi açıklanan Ertuğrul Karagöl, 1989 tarihinde  Koçak Köyünde dünyaya geldi. Mithatpaşa İlköğretim Okulu ve Fevzi Çakmak İlköğretim okulunu bitiren Karagöl, Yılmaz Kayalar Lisesinde Lise eğitimini tamamladı. Ardından Konya'da Selçuk Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun olan Ertuğrul Karagöl, 2016 yılından itibaren Erbaa'da mimarlık ve müteahhitlik hizmeti verdi. Genç Mimar Ertuğrul Karagöl bekardır."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (2)
batuhan öztürk 2 yıl önce
erbaa ehline emanet
yeliz 1 yıl önce
hayırılı olsun