Esnafın umudu MHP

MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, esnafın Milliyetçi Hareket Partisi'ni umut olarak gördüğünü ifade ederek, “Ülkemizin kalkınması için ekonominin temel direği esnafımızın vergi yükünü azaltacağız.” dedi.

MHP 21.06.2018, 13:51 21.06.2018, 13:56
Esnafın umudu MHP

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, İlkadım ilçesinde bulunan MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ile birlikte Sebze Meyve Hali’ndeki esnafı ziyaret etti.

Hal esnafının sorunlarına kulak veren Erdem Okan, daha sonra Gıda Borsası'na geçti. Esnafın Milliyetçi Hareket Partisi'ni umut olarak gördüğünü belirten Okan, “Tarımda yanlış destekleme politikaları üretimde verimi azaltıyor ve ek olarak ekonomideki durgunluk esnafımızı zorluyor. Ülkemizin kalkınması için ekonominin temel direği esnafımızın rahatlamasıyla sağlanabilir. MHP olarak esnafımızın üzerindeki vergi yükünü azaltacağız.” dedi.

Canik ilçesindeki Gülsan Sanayi Sitesi’nde ilgiyle karşılanan Erdem Okan, “Samsunuzun 9 ışığı olarak adlandırdığımız milletvekili adaylarımız, şehrin sorunlarına hakim isimler. Gülsan Sanayi Sitesi'nin yıllardan bugüne çözülmeyen problemini en yakından bilen biriyim. Sanayi kaldırılabilir fakat çözüm ortak akılla hareket ederek, mağduriyetlere yol açmamak. Halkımız, Milliyetçi ve Ülkücü Hareket mensuplarını mecliste temsil için teveccüh ederse, esnafımızın yüzünü güldürmek için göreve hazırız”diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
12°
parçalı bulutlu