Fatih Çetinkaya Kimdir? (Nerelidir)

Milliyetçi Hareket Pertisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya kimdir, Nerelidir, kaç yaşındadır?

MHP 16.01.2019, 23:34 17.01.2019, 00:09
Fatih Çetinkaya Kimdir? (Nerelidir)

MHP'den Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya oldu. Fatih Çetinkaya belediye başkan adayı olduktan sonra merak edilmeye başladı. Peki fatih Çetinkaya kimdir? Çetinkaya kaç yaşında ve aslen nerelidir?

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli,31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı'nın Fatih Çetinkaya olarak açıkladı.

Fatih Çetinkaya Kimdir?

1979 yılında doğan Fatih Çetinkaya, İlk, orta ve lise öğrenimini Afyonkarahisar’da, üniversite öğrenimini Eskişehir’de tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Çetinkaya, Babası işçi, annesi ev hanımıdır. 29 yaşında 2009 yerel seçimlerinde MHP’den Bozhüyük Belediye Başkanı olarak seçilen Fatih Çetinkaya, kırsal ve yerel kalkınma projeleri, sosyo-ekonomik planlar, yerel yönetimlerin sorunları ve çözümleri konularında çeşitli dergi, gazete ve haber sitelerinde makaleleri vardır. Evli ve üç çocuk babası olan Fatih Çetinkaya, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde MHP’nin Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayıdır.

Afyonkarahsar Basın Yayın Derneğ’n zyaret eden ve projeleriyle bilinen Fatih Çetnkaya şu şekilde konuşmuştu:

“Ben güzel br yarış olacağını düşünüyorum. Projelern yarışacağı br seçm olacağına nanıyorum. Bzm br kavga, ntkam derdmz yok. Brn alt üst etme derdmz yok. Kendi adıma konuşuyorum. Benim bir aşkım var, şehrme olan sevdam var. Bu şehirle lglili gelecekle ilgili kaygılarım var. Bu kaygılarımı giderecek projelerim ve niyetlerm var; ülküm ve gayem var. Bu gayelermizi hayata geçirmek içn milletimizden yetki istiyoruz. Bze yetki verin size hzmet edelm.”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)