Feti Yıldız'dan İnfaz Düzenlemesi ve Verilen Mücadele

MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız ve İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş, sosyal medya twutter adresinden mahkum ve yakınlarını ilgilendiren önemli açıklamalarda bulundu.

MHP 01.11.2018, 22:55 01.11.2018, 23:23
Feti Yıldız'dan İnfaz Düzenlemesi ve Verilen Mücadele

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yıldız, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, mahkumların ümitle beklediği ceza indirimiyle ilgili açıklamada bulunarak şöyle dedi:

MHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili, Anayasa Komisyon Üyesi Feti Yıldız, Seçim sonuna kalır dedikleri şey Adalet Bakanlığının yaptığı infaz düzenlemesi herhalde diyerek; "Bizim teklifimiz Adalet komisyonunda görüşülmesi için verdiğimiz mücadeleyi görmezden gelenler bilinizki iyi niyetli değildir" ifadelerini kullandı.

Feti Yıldız, Atatürk havalimanında 17 gündür gözaltında tutulan 11 Uygur Türk’üne reva görülen muameleden vazgeçilerek derhal vatandaşlık işlemlerinin de yapılmasını beklediklerini söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş ise sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada "Kader mahkumlarını topluma kazandırmak için inisiyatif üstlenmeyelim mi? Baklava çalan çocuğa diklenenler, sıra baklavacı FETÖ'cülere geldiğinde bize ne anlatmak istiyor?" dedi.

Bülent Karataş'ın konuşması şöyle:

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)