Alexa

Gaziantep'te MHP’li kadınlar 'evet' için toplandı

Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Kadın Kolları istişare toplantısında, referandum için kadınlara neden 'evet' diyecekleri anlatıldı.

Gaziantep'te MHP’li kadınlar 'evet' için toplandı

MHP Gaziantep Kadın kolları Başkanı Güler Dindar başkanlığında gündeme ilişkin MHP’li kadın üyeleri ile istişare toplantısı gerçekleştirildi.

MHP İl Binası toplantı salonunda düzenlenen istişare toplantısında 16 Nisan’da yapılacak olan Referandumda izlenecek yol ve metod belirledi. 25, 26’ıncı dönem MHP Gaziantep Milletvekili adayı Mezine Sırakaya’nında katıldığı toplantıda  MHP’li kadınlarla yeni Anayasa değişikliği üzerinde sohbet edildi.


Kadın kolları başkanı Güler Dindar, haftada bir gün gündeme ilişkin konular üzerine istişare toplantısı düzenlediklerini belirtti. Dindar; “Göreve başladığım süre içerisinde 3 seçim geçirdik. Kadın kolları olarak tabiri caiz ise arı gibi çalıştık. Milliyetçi Hareket Partisi mensupları olarak dün nasıl çalıştıysak bugünde bugünda çalışacağız ve sahada olacağız. 16 Nisan referandumunda sayın liderimiz Doktor Devlet Bahçeli’nin de ifade ettiği gibi bizim önceliğimiz ülkemiz ve milletimizdir. . Biz nereden geldiğimizin ve nereye gideceğimizin bilincindeyiz. Hedefi Türk İslam Ülküsü olan Başbuğ Alparslan Türkeş’in yolundayız. Liderimizin yanında dimdik ayaktayız. 16 Nisan’da da referandumda, Millet, Devlet, Cumhuriyet ve Türklüğün bekası için 'Evet' diyeceğiz” dedi.

 

Kaynak: İHA

YORUM EKLE

banner325