Alexa

"Gençliğin Kılavuzu TBMM Yeminde"

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz TBMM'de yemin töreninin ardından MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin yanına giderek elini öptü. Bu arada, Ülkü Ocakları "GençliğinKılavuzu TBMMYeminde" Twitter Gündem Çalışması yaptı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve 27. dönem Mersin milletvekili olan Olcay kılavuz kimdir? Olcay Kılavuz'un genç yaşına rağmen renkli kişiliği merak ediliyor. Ülkücü gençlerin lideri Olcay Kılavuz'un TBMM'deki yemin töreninin ardından sosyal medya hesaplarında da başlatılan çalışmalar bir hayli ilgi topladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz TBMM'de yemin etti. Yemin töreninin ardından MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin yanına giden Kılavuz  Bahçeli'nin elini öptü.

Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından "GençliğinKılavuzu TBMMYeminde" Twitter Gündem Çalışması yapıldı. Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'u gençlerin TBMM'de temsilcisi olarak gördüklerini belirten ülkücülerin bu twitter çalışması ilgi gördü.

MHP Mersin Milletvekili ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Kimdir? 

Olcay Kılavuz, 18 Ekim 1985 Niğde ilinin Çiftlik ilçesinin Azatlı kasabasında doğdu. ilk ve orta öğretimini Niğde’de tamamlayan Olcay Kılavuz, Faik Şahenk Anadolu Teknik Lisesi’nde okudu. Niğde Meslek Yüksek Okulu İnşaat bölümünden mezun olan Kılavuz, Niğde Üniversitesi BESYO Spor Yöneticiliği bölümünden de 2015 yılında mezun olmuştur.

Spor Bilimleri alanında Yüksek Lisans eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra Ülkü Ocakları teşkilatları içerisinde aktif görevler alan Olcay Kılavuz, 2006-2010 yılları arasında Niğde Ülkü Ocakları Başkanlığı, 2010 yılında Üniversitelerden ve Orta öğretimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı, 2011 yılında Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı, 10 Mayıs 2012’den itibaren, Ülkü Ocakları Genel Başkan vekilliği ve 9 Aralık 2012 itibariyle de Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanlığı yaptı. Halen Genel Başkanlık vazifesini devam ettiren Olcay Kılavuz, MHP 27. dönem Mersin milletvekilidir. Kılavuz evli ve bir çocuk babasıdır.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2018, 14:57
YORUM EKLE