Alexa

İkram Erdemir İstifasını Açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi İlkadım ilçe başkanı değişmesi ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan MHP eski İlkadım İlçe Eski Başkanı İkram Erdemir, MHP İlkadım İlçe Başkanlığı görevinden Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin takdirleriyle görevinden ayrıldığını belirtti.

İkram Erdemir İstifasını Açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi İlkadım İlçe başakı iken Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin taktiri ile görevinden ayrılan İkram Erdemir, sosyal medya hesabı Facebook paylaşımında yaptığı açıklamada şöyle dedi:

Yaklaşık üç yıldır büyük bir onurla yürütmekte olduğum, Milliyetçi Hareket Partisi İlkadım İlçe Başkanlığı görevimden Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey'in takdirleriyle 13.10.2019 tarihi itibarı ile ayrılmış bulunmaktayım. Ülkücü Teşkilatların, Devletimizin ve Aziz Türk Milletinin temel taşı ve en önemli dayanak noktası olması gerçeğinden hareketle, çocukluk yaşlarımdan itibaren mensubu olmaktan büyük şeref duyduğum Milliyetçi Ülkücü Harekete ve hareketin lideri, Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye olan bağlılığı dün olduğu gibi bundan sonraki dönemde de yaşam çizgisi olarak belirleyeceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Biz ülkücüler; günü geldiğinde kravat ;takarak temsil noktasında bulunmayı da, önlük takarak çay servisi yapmayı da Ülkücü adap gereği teşkilatın takdiri olarak görür üzerimize düşen vazifeyi, hiç tereddüt etmeden başı dik bir şekilde yerine getirme gayreti içerisinde oluruz. Bu anlamda şahsımın bundan sonraki süreçteki duruşu teşkilatın yanında, tavrı liderin göstermiş olduğu hedefler doğrultusunda olacaktır.

Son üç yılda ülkemizin ve teşkilatlarımızın yaşamış olduğu sıkıntılı süreçte duruşunu net biri şekilde ortaya koyarak, her türlü eleştiri ve hakarete rağmen sağlam bir şekilde teşkilatla hareket eden mahalle başkanlarıma, büyük bir yük altına girmekten çekinmeyen ve taşın altına elini koyan ilçe teşkilatımızın ve kadın kollarımızın değerli yöneticilerine, bu kutlu mücadelede bizlere destek olabilmek için omuz veren değerli abilerime, ablalarıma , arkadaşlarıma ve heyecanımızın hep diri kalmasını sağlayan, güçsüz kaldığımız anlarda gözlerindeki ışıltıyla bizlere tekrar güç veren Ülkü Ocaklarımızın değerli başkanlarına ve fedakar gençlerine, belediye meclisinde partimizi en iyi şekilde temsil edebilme gayreti içerisinde olan değerli meclis üyelerimize, bu güne kadar on yedi ilçe değil bir Samsun anlayışıyla büyük bir uyum içerisinde çalışan ve desteklerini esirgemeyen değerli ilçe başkanlarıma, büyük bir nezaketle hizmet anlayışını ortaya koyma gayreti içerisinde olan kurumlarımızın değerli bürokrat ve çalışanlarına, İlkadım İlçe Başkanlığı görevi için şahsıma güvenip tavsiye eden önceki dönem İl Başkanımız Taner Tekin Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Takdir edip ilçe başkanı olarak görevlendirerek yaşantıma büyük bir şeref katan, Türk Dünyasının Bilge Lideri, Ülkücü Hareketin Türkmen Beyi, emrinde olmaktan büyük bir onur duyduğum Genel Başkan'ım Dr. Devlet Bahçeli Bey'e şükranlarımı iletiyor, yüce Rabbimden kendisine sağlık, sıhhat ve afiyetler diliyorum.

İkram Erdemir MHP İlkadım İlçe Eski Başkanı

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2019, 16:18
YORUM EKLE