İsmail Özdemir, Bu Asil Millet Ederinizi de Çapsızlığınızı da Biliyor

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir; sosyal medya adresinden bulunduğu paylaşımda Türkiye üzerinde kurulan ve kurgulanan senaryoları dile getirerek, bu çabaların boşuna olduğunu belirtti.

MHP 27.06.2021, 14:29 27.06.2021, 14:53
İsmail Özdemir, Bu Asil Millet Ederinizi de Çapsızlığınızı da Biliyor

İsmail Özdemir, sosyal medya twitter adresinden bulunduğu paylaşımda, Türkiye'üzerinde oynanan oyunlardan bahsederek her ne yaparsa yapsınlar beyhure olduğunu, Türkiye üzerindeki emellerine ulaşamayacaklarını belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisi Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kayseri Milletvekili TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi İsmail Özdemir, "Türkiye’yi milli hedeflerine ulaştıracak asil ve asli yolda sarsılmaz irademizle yürümeye devam edeceğiz." duyerek açıklamasını şu şekilde devam ettirdi:

MHP ve Liderimiz, Türkiye üzerinde kurulan senaryoları birer birer deşifre ederken, hepsini engelleyen ve boşa çıkaran kararlı duruşuna devam ederken, güncel senaryolarla taktik değişikliğine gidenlerin rezil ve kepaze yaklaşımlarla gündem olma çabalarını görüyoruz. İpini koparan, itini bırakan ve bitlerini salanların nerde durduklarını, kim olduklarını, nereye hizmet ettiklerini iyi biliyoruz. Her ne yaparsanız yapın, beyhude ve boşuna. Zira bu asil millet ederinizi de biliyor, çapsızlığınızı da

Boynu tasmalıların çıkardığı çirkin sesler bir tarafa, biz o tasmaların sahibi olanları milletimizin irade ve dualarıyla mağlup etmeyi sürdürecek, Türkiye’yi milli hedeflerine ulaştıracak asil ve asli yolda sarsılmaz irademizle yürümeye devam edeceğiz. Hazımsızlığın ne olduğunun farkındayız. Ne yapsalar boş ve nafile, zira göklerden gelen karara iman eden ülkü dolu yürekler toplu vuracak, zilletin kendisi, sütre gerisinden destek sunan karanlık yoldaşları ve umut bağladıkları sahipleri maksatlarına ulaşamayacaktır.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)