İsmail Özdemir; Nerede Türklük düşmanı varsa Kol Kola

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Cumhuriyet Gazetesi köşe yazarlarına sert tepki göstererek, yalan ve iftiralarla sözde habercilik yapan yayınlara karşı tepki gösterdi.

MHP 16.06.2021, 11:21 16.06.2021, 12:34
İsmail Özdemir; Nerede Türklük düşmanı varsa Kol Kola

İsmail Özdemir, sosyal medya hesabı twitter üzerinden Cumhuriyet Gazetesi köşe yazarlarına sert tepki gösterdi.

Yaptığı paylaşımda, “Yapılan her haberde Milliyetçi Ülkücü Hareketi hedef alan bu gazete, nerde Türklük düşmanı var hepsiyle kol kola girmiş sabıkaya sahiptir” ifadelerini kullanan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, “Cumhuriyet gazetesi köşe yazarları ister alınsın ister alınmasın!

Bu gazeteyi iyi tanıyoruz! Kimseye durduk yere cevap verecek halimiz yok. Partimizi, dava arkadaşlarımızı hedef alan, yalan ve iftiralarla sözde habercilik yapan yayınlara karşı elbette söylenecek sözümüz vardır." dedi.

Özdemir paylaşımını şöyle devam ettirdi; "Ülkücü Hareketi hedef alan bu gazete, nerde Türklük düşmanı var hepsiyle kol kola girmiş sabıkaya sahiptir. PKK’lı teröristlerin inlerinde röportaj yapıp, bunu manşetine taşıyacak kadar Türkiye düşmanı çizgide olduğunu çoktan göstermiştir” diyerek, “Bugüne kadar kamuoyu yoklaması görüntüsü altında kamuoyu yönlendirmesi yapmakla meşgul olduğunu gördüğümüz İbrahim Uslu, HDP’nin derdine düşmüş, oy hesabı yapıyor! Varlık sebebi bu elbette! Şehitlerimiz, vatan, hukuk, milli birliğimiz… Bunların hassasiyet alanına girmiyor!” dedi

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)