Alexa

Karapıçak; Ülkücü Küçük Hesap Yapmaz

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Ülkücünün küçük hesap yapmayacağını belirterek Büyük resmin Türkiye Cumhuriyeti devleti ve bekası olduğunu söyledi.

Karapıçak; Ülkücü Küçük Hesap Yapmaz

Samsun Yol-İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltı programına katılan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Ülkücülerin küçük hesap yapmayacağını, Cumhur İttifakına yönelmek zorunda olduğunu dile getirdi.

ÜLKÜCÜ İSEN DESTEK VERMEK ZORUNDASIN

Düzenlenen kahvaltı programında Samsun’daki Ülkücülere seslenen İl Başkanı Abdullah Karapıçak, "Ülkücü küçük hesap yapmaz, bunlar küçük hesaplar yapılıyor. Büyük resim Türkiye Cumhuriyeti devleti ve bekasıdır. Ailemizde, çevremizde, eşimize, dostumuza ve nazımızın geçtiği kim varsa herkesi Cumhur İttifakı’na yönlendirmek zorundayız. Ülkücüysen destek vermek zorundasın. Biz mesajlarımızı bugüne kadar verdik ve üzerimize düşen her şeyi yaptık. Bu süreçte gece gündüz demeden, yağmurda-çamurda, her an, her dakika ve her şartta sahadan çıkmayacağız” şeklinde konuştu.

Düzenlenen kahvaltıya, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan adayı Erdoğan Tok, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, Ak Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, Ülkü Ocakları İl Başkanı Aslan Kösef, oda ve STK'lar katıldı.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 23:51
YORUM EKLE

banner325