Alexa

Kocaeli MHP'den İlginç Afrin Desteği; Vergi Borçlarını Ödediler

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl yöneticileri ve parti üyeleri, TSK'nın Afrin kentinde başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek için ilginç bir bir kampanya düzenleyerek vergi borçlarını ödediler.

Kocaeli MHP'den İlginç Afrin Desteği; Vergi Borçlarını Ödediler

Kocaeli MHP'li yöneticilerinden ilginç Zeytin Dalı harekatı Afrin desteği. Kocaeli’nin İzmit ilçesinde bulunan Kocaeli Vergi Dairesi önüne gelen MHP  İl Başkanı Aydın Ünlü ve yöneticiler yeni bir kampanyaya imza attılar.

TSK’nın Suriye’nin Afrin kentinde başlattığı  'Zeytin Dalı Harekatı'na destek için vergi borçlarını ödeyen MHP yöneticileri, "Gelin verginizi ödeyin, gecikmiş, taksitlendirmeye açılmış vergilerinizi ödeyin. Allah rızası için bir sefer de vergi borcunuzu ödemek için borç isteyin” şeklinde konuştular.

Bugün herkes Türk Ordusu’nun yanında

Bütün herkesin kendi vergi borçlarını ödeyerek Mehmetçiğe destek olabileceğini belirten Başkan Ünlü,  “MHP Kocaeli İl Başkanlığı olarak vergi bilinci arttırmak amacıyla bir organizasyon yaptık. Bugün MHP Kocaeli İl Başkanlığı’nın yapmak istediği neydi? Evet, bugün Türk Ordusu savaşta, bugün Türkiye Cumhuriyeti Devleti, 15 Temmuz ile birlikte OHAL ilan etmiş ve çocuklarımızın geleceğine kurşun sıkan teröristleri yok etmek amacıyla Suriye’de savaşan bir ordumuz var. Biz de diyoruz ki, evet, bugün herkes devletinin yanında; evet, bugün herkes Türk Ordusu’nun yanında. Bu söylemleri eyleme geçirmek vereceğimiz vergiler ile olur” diye konuştu.

MHP yöneticileri Vergi Borçlarını Ödediler


Vatandaşları ülkesi için duyarlı olmaya çağıran Başkan Ünlü, “Bizim vereceğimiz vergiler, benim çocuğuma kurşun sıkan PKK’lılara bomba, helikopter, uçak olarak gidecekse ben bu vergimi ödemek zorundayım. Ben de diyorum ki; bugün tüm sivil toplum öğütlerine, futbolculara, sanatçılara, sanat odalarına, sanayi odalarına, ‘Devletimin yanındayım. Ne mutlu Türküm’ diyebilen herkese biz de diyoruz ki, ‘Gelin verginizi ödeyin, gecikmiş, taksitlendirmeye açılmış vergilerinizi ödeyin.’ Allah rızası için bir sefer de vergi borcunuzu ödemek için borç isteyin” dedi.


 

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2018, 21:01
YORUM EKLE