Koray Aydın; Yarın Samsun'da Konuşacak

Milliyetçi Hareket Partisi Eski Trabzon milletvekili Koray Aydın, referandum çalışmaları kapsamında yarın Samsun'a geliyor.

MHP 15.03.2017, 15:56 16.03.2017, 00:36
Koray Aydın; Yarın Samsun'da Konuşacak

Eski Bayındırlık ve İskân Bakanı 19, 21, 24, ve 25. Dönem MHP Milletvekili Koray Aydın, referandum çalışmaları kapsamında yarın Samsun'da olacak. Bir dizi ziyaretlerden sonra sevenleriyle bir araya gelecek.

16 Nisan’da yapılacak olan referandum için il gezen Koray Aydın; ‘Niyet HAYIR, akıbet HAYIR’ sloganı ile devam eden toplantılarına Samsun'da  Fuar içi Set Düğün Salonu’nda sevenleri ve Samsunlu vatandaşlarla bir araya gelerek Anayasa paketi, Başkanlık ve referandum süreciyle ilgili düşüncelerini aktaracak.

Samsun’da demokrasiye sahip çıkan vatanseverlerle birlikte olacağından dolayı heyecanlı ve mutlu olduğunu kaydeden Koray Aydın; yapılacak olan referandumda çıkabilecek 'evet' sonucu ile sembolik bir meclisin ortaya çıkacağını ifade etti. Tek kişilik yönetim şeklini, Türk milliyetçileri olarak asla kabul etmeyeceklerini belirten Aydın, “İktidar partisi kendi inanmadıkları Yeni Anayasa paketini milletimize inandırmak istiyorlar. Bir ülkenin Başbakanı, kapı kapı dolaşarak ‘bana ihtiyaç yok’ diyebilmesi bile inanılması mümkün olmayan bir şey. Biz, gerçek vatanseverler ve yurtseverlerin, 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda demokrasiden yana oy kullanacaklarına inancım tam. Bu getirilmek istenen sözde Anayasa değişikliğine gerekli cevabı sandıkta verecektir” dedi.

Eski Trabzon Milletvekili Koray Aydın'ın Samsun'a geleceğinin duyulmasıyla birlikte ülkücüler arasında da hareketli süreç başladı. Koray Aydın'ın söyleyeceklerini merak eden vatandaşlarla birlikte yapılan organizasyonda salonun yetersiz kalacağı belirtilmekte.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)