Mehmet Taytak Kimdir?

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Kimdir? 24 Haziran seçimleri sonrasında Mehmet Taytak merak edilmeye başlandı. Mehmet Taytak Hangi ilin milletvekilidir?

MHP 01.07.2018, 23:17 01.07.2018, 23:47
Mehmet Taytak Kimdir?

24 Haziran seçimleri sonrasında MHP Milletvekilleri ve MHP hangi illerden kaç milletvekili çıkardığı hususu merak ediliyor. Milliyetçi Hareket Partisi yeni dönem milletvekillerinden Mehmet Paytak kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır?

Mehmet Taytak Kimdir?

7 Aralık 1959 tarihinde Bolvadin de doğan Mehmet Taytak, İlk, orta ve lise tahsilini Bolvadin’de  tomamladıktan sonra 1984 yılında Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi’nden mezun oldu. 1984-1987 yılları arasında Tomarza Meslek Lisesi Metal İşleri Bölümünde eğitimci olarak görev yapan Paytak, 1988 yılında Milliyetçi Çalışma Partisi 2. olağan ve 1991 3. olağan genel kurullarında Merkez Karar Kuruluna seçildi. Milliyetçi Hareket Partisi 6. Olağan Genel Kurulunda ise Merkez Disiplin Kurulu üyesi oldu. 7 ve 8. olağan büyük kurultayda MYK üyeliğine seçilen Mehmet Taytak, 8 Kasım 2009 tarihinde Milliyetçi Hareket Partisi 9. Olağan Büyük Kongresinde Başkanlık Divanında, Genel Sekreter Yardımcılığı görevine saçildi.. Ankara’da ticaretle uğraşan Mehmet Taytak, evli ve iki çocuk babasıdır.

Mehmet Taytak Seçim sonrası hal ile buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 24 Haziran seçimlerinin hemen ardından teşekkür ziyaretlerinde bulundu.
Mehmet Taytak yaptığı konuşmasında; “Dinarımızın Milliyetçi Hareket Partisi ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye karşı olan sevgi bağını bir kez daha gözlemiş olduk. Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili olarak Dinarımızı ve Afyonkarahisarımızı mecliste en iyi şekilde temsil edeceğim. Sizleri mahcup etmeyeceğim. Biz bu göreve koltuk sevdası için değil, milletimize hizmet etmek için talip olduk” dedi.
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)