Mehmet Taytak, Takdir Yüce Türk Milleti'nindir!

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Gergerlioğlu'nun yeniden milletvekili olmasını değerlendirerek, FETÖ ve PKK’ya bilerek ve isteyerek can suyu vermek istedikleri ortada olduğunu söyledi.

MHP 17.07.2021, 13:35
Mehmet Taytak, Takdir Yüce Türk Milleti'nindir!

HDP'li Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun yeniden milletvekili olmasını değerlendiren Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Hukuk ve vicdan garabeti yarattığını belirterek; “Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun yeniden milletvekili olması, Türkiye 'de bir hukuk ve en önemlisi vicdan garabeti yaratmıştır. Bütün milletvekillerine suç işleme cesareti vermiştir” dedi.

MHP Milletvekili Mehmet Taytak, sosyal medya adresinden bulunduğu paylaşımda, Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun yeniden milletvekili olmasına tepki göstererek; “Teröre ve terör destekçilerine Büyük Türk Milleti'nin, iradesinin tecelligâhı olan TBMM'de yer yoktur. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle meclisin yetkisizleştiğini iddia eden zillet çevreleri Anayasa Mahkemesi yoluyla TBMM'nin etkisizleşmesi hakkında ne düşünmektedir? Bu kararı alanların ve bu kararı alkışlayanların FETÖ ve PKK’ya bilerek ve isteyerek can suyu vermek istedikleri ayan beyan ortadadır. Takdir Yüce Türk Milleti'nindir” ifadelerine yer verdi.


 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)