Alexa

MHP Amasya İl Başkanı Erhan Demir'den Flaş İttifak Açıklaması

MHP Amasya İl Başkanı Erhan DEMİR, yerel seçimlere yönelik Amasya belediye başkan adaylarının açıklanmasının ardından sosyal medya adresinden önemli açıklamada bulundu.

MHP Amasya İl Başkanı Erhan Demir'den Flaş İttifak Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi, Amasya Merkez İlçe ve tüm ilçelerimizde 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Belediye Başkanlıkları seçiminde kendi adayları ile hiçbir partiyle ittifak yapmadan katılacaklarını belirten MHP Amasya İl Başkanı Erhan DEMİR, "Biz ittifakı Amasya'lı Aziz Hemşehrilerimizle yapıyoruz." açıklamasında bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Amasya İl Başkanı Erhan DEMİR'in sosyal medya Facebook adresinden yaptığı paylaşım şöyle:

Merkez İlçe ve tüm ilçelerimizde adaylarımız belirlenirken; partimizin İl- İlçe başkanlarımızla,İl-ilçe Kadın kolları başkanlarımızla, Ülkü Ocaklarımızın İl-İlçe başkanları, STK ların İl-İlçe teşkilatları ve partililerimizle istişareler yapılmıştır. M.H.P. Genel Merkezimiz tarafından Amasya merkez ve ilçelerde çeşitli araştırmalar yaptırılmış ve nihayet Belediye Başkan Adaylarımıza M.H.P. Muhterem Genel Başkanımız Dr.Devlet BAHÇELİ tarafından olur verilmiştir.

Tüm teşkilatlarımız adaylarımızı beraber belirlemişlerdir.

M.H.P. Amasya merkezde ve hiçbir ilçede iş olsun diye aday çıkarmamıştır. M.H.P. Amasya merkez ve tüm ilçelerde belediye başkanlıklarını almaya taliptir. Amasya M.H.P. İl ve İlçe teşkilatları, İl-İlçe Kadın kolları, Ülkü Ocaklarımız ve S.T.K.'ların hep birlikte tüm belediye başkan adaylarımızı bağrına basmıştır.  Tek hedefimiz tüm belediye başkanlarımızın seçimlerde başarılı olmasıdır.


Saygıder basın mensupları ile Amasya Belediye Başkan Adayımız Sayın Mehmet Sarı beyefendinin düzenlediği 19 Aralık 2018 tarihinde ki kahvaltı programında da belirttiğim gibi ''yapmış olduğumuz basın bildirilerinin olduğu gibi üzerine kişisel yorumlar eklenmeden yayınlanmasını özellikle rica etmiştim. Bazı köşe yazılarında yer alan asılsız, mesnetsiz "adaylarla teşkilat arasında problem mi var" şeklindeki haberlerin M.H.P.'nin Amasya'da aldığı rüzgardan rahatsız olanlarca yaptırıldığını biliyoruz.  Kamuoyu bilmelidir ki; tüm adaylarımız tek yumruk, tek yürek, tek inanç, tek fikir karar eylemiştir ki, tek gayemiz vardır: Merkez dahil tüm ilçelerimizde belediyeleri alıp vatandaşlarımızı ayrıştırmadan, ötelemeden kimseye özellik tanımadan vizyonumuz üretken belediyecilik anlayışıdır.

Bu nedenle saygıdeğer Amasya'lılara ve değerli basın mensuplarımıza hiçbir gücün M.H.P.'nin Amasya'da ki başarısını engelleyemeyeceğini M.H.P.'nin Amasya'da tüm adayları ve teşkilatları ile tıpkı 1994 yılında olduğu gibi başarıya kilitlendiğini, üretilen yada üretilecek kirli haberlere itibar etmemeleri önemle duyurulur.

Saygılarımla.
Erhan DEMİR 
MHP Amasya İl Başkanı

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2018, 00:24
YORUM EKLE

banner325