MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy Görevinden Alındı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy'un görevden alındığını açıkladı.

MHP 19.09.2019, 11:22 19.09.2019, 12:08
MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy Görevinden Alındı

MHP Genel Başkan Yardımcısı, Prof.Dr. Semih Yalçın, Sosyal medya Twitter aracılığıyla yaptığı açıklamada, MHP teşkilatlarında bağlılık, hizmet ve liyakat yarışı niteliğindeki il başkanlığı görevi, aynı zamanda bir nevi kale komutanlığı hükmünde olduğunu, Bu görevi hakkıyla yerine getirmek kadar, zaman içinde nöbet değişimi de önemli bulunduğunu belirterek MHP Antalya il başkanı Mustafa Aksoy'u görevinden alındığını paylaştı.
Semih Yalçın sosyal medya aracılığıyla yaptığı açıklamada 

Nöbet değişiminin önemine dikkat çeken Semih Yalçın, Antalya'nın yanı sıra  Balıkesir, Bilecik,Çanakkale, Çorum, Edirne, Konya, Sinop, Karaman, il başkanlarının da görevinden alındıklarını açıkladı.

Semih Yalçın açıklamasında şunları söyledi:

"MHP teşkilatlarında bağlılık, hizmet ve liyakat yarışı niteliğindeki il başkanlığı görevi, aynı zamanda bir nevi kale komutanlığı hükmünde olduğunu belirten Semih Yalçın, "Bu görevi hakkıyla yerine getirmek kadar, zaman içinde nöbet değişimi de önemlidir. Davamıza, partimize ve teşkilatımıza bugüne kadar verdikleri üstün hizmetlerden, ördükleri sağlam bağlardan ötürü, kutlu nöbeti devreden bütün arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. İl başkanlığı görevini bırakan arkadaşlarımız; Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin tasvip ve himayelerinde, seçkin birer vazife adamı olarak teşkilatımızın bünyesindeki çalışmalarını sürdüreceklerdir." dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)