MHP Asarcık İlçe Başkanı Demirci'den Başkan Mert Bahar'a Ziyaret

MHP Asarcık İlçe Başkanı Hasan Demirci ve beraberindeki heyet, Samsun Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Mert Bahar'ı makamında ziyaret etti.

MHP 06.10.2019, 00:16 06.10.2019, 01:22
MHP Asarcık İlçe Başkanı Demirci'den Başkan Mert Bahar'a Ziyaret

Samsun Ülkü Ocakları Başkanlığına atanan İbrahim Mert Bahar'ı kalabalık bir heyetle makamında ziyaret eden Asarcık İlçe Başkanı Hasan Demirci Başkana hayırlı olsun dileklerini sundular.

Asarcık İlçe Başkanı Hasan Demirci, bir önceki dönem İlçe Başkanı ve Asarcık Belediyesi Meclis Üyesi Vahiddin Kamuray, Milliyetçi Hareket Partisi İlkadım İlçe Yöneticileri Yaşar BENGİ, Veysel AKDİL ve bir öncedki dönem Samsun Ülkü Ocakları Yöneticisi (OMÜ Üniversite Başkanı) Mahir IŞIN ile Asarcıklı ülkücüler ile birlikte Samsun Ülkü Ocakları İl Başkanlığına geçen ay atanan İbrahim Mert BAHAR'ı makamında ziyaret ederek Başkan ve Yönetimine hayırlı olsun temmennileri ve başarı dileklerini sundular.

Samsun Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Mert Bahar, ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Samsun Ülkü Ocakları’nda İl Başkanlığı görevini bir yıl boyunca sürdüren Aslan Kösef,  09 Ağustos 2019 tarihinde İl Başkanlığı görevini İbrahim Mert Bahar'a teslim etmişti.

Samsun Ülkü Ocakları İl Başkanlığı hizmet binasında gerçekleşen atama törenine Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'te katılmıştı. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
Murat ozlen 1 yıl önce
Önce başkan belediyede ne oluyor bir baksin. Başkan hangi filmlerin besinde
açık