Alexa

MHP Başdanışmanı Eyyüp Yıldız; Çete Gibi Hareket Ediyorlar

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Eyyüp Yıldız, Devlet Bahçeli'nin hastahaneye kaldırılması ve bir takım tahliller sonrasında taburcu edilmesiyle ilgili çeşitli tezviratlara sert cevap verdi.

MHP Başdanışmanı Eyyüp Yıldız; Çete Gibi Hareket Ediyorlar

Devlet Bahçeli'nin hastanedeni taburcu olmasının ardından sosyal medyada yürütülen gerçek olmayan bilgilere ve dedikoduara sosyal medya Twitter hesabından sert cevap veren MHP Genel Başkan Başdanışmanı Eyyüp Yıldız, Çeşitli tezviratlar yaparak, kamuoyunda sağlık üzerinden bir fitne yayıldığını belirterek, çete gibi hareket eden bu kişilerin özellikle CHP, PKK ve FETÖ yakınlığına dikkat çekti.

MHP Lideri Devlet Bahçeli geçtiğimiz günlerde soğukalgınlığı sonucu hastaneye kaldırıldığını ve birkaç saat sonra da tedavisi başlanarak taburcu edildiğini belirten Eyyüp Yıldız, Bu gelişmenin ardından sosyal medyada bazı trol hesaplar üzerinden Bahçeli'nin sağlık durumuna ilişkin çeşitli iddialar gündeme geldiğini paylaştı.

Sosyal medya Twitter hesabı üzerinden paylaşımlarda bulunan Eyyüp Yıldız şunları kaydetti:

ÇETE GİBİ HAREKET EDİYORLAR

"Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin geçirdiği bir rahatsızlık sebebiyle Başkent hastanesine kontrole gidip, taburcu olduğu günden bu yana özellikle sosyal medya üzerinden çete gibi hareket eden kişiler ve onların yönettiği sahte hesaplar Çeşitli tezviratlar yaparak, kamuoyunda sağlık üzerinden bir fitne yaymaktadır. Çete gibi hareket eden bu kişilerin özellikle CHP, PKK ve FETÖ yakınlığı çok dikkat çekmektedir. Özellikle FETÖ’nün tüm unsurları bu fitneyi taşıma ve yayma vazifesini üstlenmiştir.

EYYUP YILDIZ KİMDİR?

1976 yılında Erzurum'da dünyaya gelen Eyyup Yıldız, küçük yaşlarda ailesiyle birlikte Ankara'ya yerleşti. Eğitim hayatını Ankara'da tamamlayan Yıldız, erken yaşlarda ticari hayata atıldı. Öğrencilik yıllarından itibaren Ülkü Ocakları'nda çeşitli görevlerde bulunan Eyyüp Yıldız, 1990-1993 yılları arasında Yenimahalle-Yeşilevler Ülkü Ocakları'nın bünyesinde farklı kademelerde görev yaptı. Eyyup Yıldız, 2017-2018 yılları arasında Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Kurucusu ve Genel Koordinatörü olduğu Yıldızlar Tanıtım Organizasyon Limited Şirketi ile 2004 yılından itibaren Milliyetçi Hareket Partisi'nin Türkiye genelindeki tüm organizasyonlarının Teknik Koordinatörlüğü'nü yürüten Eyyup Yıldız, Siyasi ve ticari faaliyetlerinin yanı sıra ekonomik iş birliği platformlarında, sosyal ve kültürel alanda çalışmalar yaptı.

Eyyup Yıldız, halen birçok sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapmaktadır. Eyyup Yıldız, evli ve 4 çocuk babasıdır.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, 22:19
YORUM EKLE