MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı: Seçimlere Hazırız!

Milliyetçi Hareket Partisi Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi. Samanlı, “Biz zaten yarın seçim varmış gibi çalışıyoruz, seçimlere hazırız" dedi.

MHP 22.04.2018, 12:46
MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı: Seçimlere Hazırız!

Samanlı 24 Haziran 2018 seçimleri üzerinde konuştu. Samsunlı “Biz zaten yarın seçim varmış gibi çalışıyoruz, bu nedenle MHP olarak seçimlere hazırız” dedi.

Yarın seçim olacakmış gibi çalışıyorduk


Erken seçim kararının doğru bir tercih olduğunun altını çizen Mesut Samanlı, “17 Nisan gurup toplantısında MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin ülkemizin içinde bulunduğu durumu, ekonomik belirsizliği insanlarda kaygıyı gidermek adına bir erken seçim çağrısı olmuştur. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise kurmaylarıyla bir araya gelip,  bu seçimin ülkemiz için hayırlı olacağını düşünüp daha da erken bir tarihe çekip 24 Haziran’ı belirlemiştir. Bizler MHP Battalgazi İlçe teşkilatı olarak 1 yıldır görevdeyiz ve her zaman sahadayız, yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımıza zaten devam ediyoruz” dedi.

MHP'YE RAĞBET VAR


Milliyetçi Hareket Partisi Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı; “Battalgazi ilçe teşkilatı olarak 102 mahallemiz bulunuyor. Mahalle başkanı ve mahalle başkan yardımcımız var. Bütün mahallelerde teşkilatmış durumdayız. Battalgazi ve Orduzu Mahallesinde mahalle gezilerini başlatmış durumdaydık. Bundan sonra da çalışmalarımıza devam edeceğiz. MHP’ye Battalgazi'de güzel bir katılım var, Seçim tarihinin kesinleşmesiyle birlikte MHP milletvekilliği aday adaylık başvuruları yoğunlaştı. Aday adaylık Süreci Pazartesi günü itibariyle MHP Genel Merkezimizde başlayacaktır. MHP'ye yoğun bir katılım bekliyoruz. Türkiye'ninn sigortası Milliyetçi Hareket Partisi’nin TBMM’de güçlü olması gerekmektedir. Milletimiz bunun farkındadır. Ülke ne zaman zora düşse, dara düşse MHP orada bulunmuştur. Biz bu vesileyle demokratik bir seçim olmasını ave daylarının iyi bir yarış iyi bir seçim süreci geçirmesi temennisinde bulunuyoruz. Ülkemiz ve milletimiz için hayırlı neyse onun olmasını istiyoruz, Rabbim herkesin yardımcısı olsun” 
                                         

Yorumlar (0)