MHP Beşiktaş Belediye Başkan Adayı Serkan Toperi Kimdir, Nerelidir?

Milliyetçi Hareket Partisi Beşiktaş Belediye Başkan Adayı Serkan Toperi kimdir? Cumhur İttifakı adayı Serkan Toperi Cumhurbaşkanı Erdoğan ittifak adayı olarak açıkladı.

MHP 30.12.2018, 01:27 30.12.2018, 01:53
MHP Beşiktaş Belediye Başkan Adayı Serkan Toperi Kimdir, Nerelidir?

Cumhurbaşkanı ErdoğanAk Parti İstanbul Aday Tanıtım Toplantısı'nda MHP Beşiktaş Belediye Başkan Adayı Serkan Toperi olduğunu açıkladı. Şimdi merak ediliyor, BeşiktaşBelediye Başkan adayı Serkan Toperi kimdir?

Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'den Beşiktaş'ta aday göstermedi.Milliyetçi Hareket Partisi Beşiktaş Belediye Başkan Adayı Serkan Toperi'ne destek vereceklerini açıkladı.

MHP Beşiktaş Belediye Başkanı Adayı Volkan Yılmaz'ın kim olduğu, nereli olduğu merak ediliyor.

Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti'nin İstanbul ilçeleri belediye Başkan adayları ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adaylarını tanıttığı programda, Beşiktaş’ta Ak Parti aday göstermeyeceğini, MHP Beşiktaş Belediye Başkanı Adayı Serkan Toperiı destekleyeceklerini açıkladı. Peki, Serkan Toperi kimdir? Serkan Toperi nerelidir?

MHP Beşiktaş Belediye Başkan Serkan Toperi kimdir?

1979 yılında Denizli'nin Sarayköy ilçesinde dünyaya gelen Serkan Toperi Aslen Kars- Kagızmanlı olan Topel, İlkokul 1-2-3 sınıfları Sivas-Yıldızeli ilçesinde, ilkokul 4 ve 5. sınıfları ve ortaokul ile lise eğitimini İzmir'de tamamladı. 1996 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandı ve 2000 yılında mezun olan Toperi, 2002 yılında İstanbul Barosu'na kayıtlı avukat olarak mesleğe başladı. 2003 ve 2004 yılları arasında Ankara Barosu'nda avukatlık yapan Serkan Toperi, 2005 Mart ayı itibariyle İstanbul'da serbest avukatlık yapmaktadır.

Milliyetçi Hareket Partisi Spor ve Sanattan Sorumlu İstanbul İl Başkan Yardımcılığı ve Türk Hukuk Enstitüsü İstanbul Şubesi Genel Sekreterliği görevlerini yürüten Toperi, 2016 Yılında, Bakan, Milletvekili ve İş- Sanat dünyasının katılımı ile düzenlenen 6.Buhara Medya Yılın En İyileri Medya Ödülleri töreninde, medya ve Fikir Sanat Eserleri Hukuku konusunda ki çalışmaları nedeni ile "YILIN EN İYİ HUKUK DANIŞMANI" ödülüne layık görüldü.

Toper, bir çocuk evlat babasıdır.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)