Alexa

MHP Buldan ve Serinhisar Teşkilatları Feshedildi

Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat ÇETİN, DENİZLİ ili Buldan ve Serinhisar ilçe teşkilatlarının feshedildiğini açıkladı.

MHP Buldan ve Serinhisar Teşkilatları Feshedildi

Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat ÇETİN’, Denizli İli Buldan ve Serinhisar İlçe Teşkilatları, Buldan İlçe Başkanı Mehmet TUĞRUL ve Serinhisar İlçe Başkanı Mehmet AVERİ haklarında kesin ihraç talebi ile disiplin sevk işlemi başlatıldığını açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şefkat ÇETİN'in yazılı basın açıklaması şöyle:

Parti tüzüğümüzün 52. ve 54. maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden; DENİZLİ ili Buldan ve Serinhisar ilçe teşkilatları, MYK’nın verdiği yetkiye dayanarak Başkanlık Divanı tarafından tüzüğümüzün 34. Maddesine göre yeni teşkilat kuruluncaya yönetim kurulunun feshine karar vermiştir. Bu karar 17.02.2017 tarihinde il başkanlığına ve Denizli Valiliğine bildirilmiştir.

İlçe Başkanları Mehmet TUĞRUL ve Mehmet AVERİ hakkında kesin ihraç talebi ile disiplin sevk işlemi başlatılmış olmakla birlikte tahkikatın tamamlanması ve kesin kararın verilmesi akabinde kamuoyu bilgilendirilecektir.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2017, 14:20
YORUM EKLE

banner325