Alexa

MHP Çanakkale il başkanımız Hakan Pınar Görevinden Alındı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezin tarafından MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar görevinden alındı.

MHP Çanakkale il başkanımız Hakan Pınar Görevinden Alındı

Sosyal medya Twitter aracılığıyla yaptığı açıklamada bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı, Prof.Dr. Semih YalçınMHP teşkilatlarında bağlılık, hizmet ve liyakat yarışı niteliğindeki il başkanlığı görevi, aynı zamanda bir nevi kale komutanlığı hükmünde olduğunu, Bu görevi hakkıyla yerine getirmek kadar, zaman içinde nöbet değişimi de önemli bulunduğunu belirtti. Yalçın, Çanakkale il başkanımız Hakan Pınar'ın görevinden alındığını paylaştı.

Nöbet değişiminin önemine dikkat çeken Semih Yalçın, Antalya Balıkesir, Bilecik, Çanakkale Çorum, Edirne, Konya, Karaman, il başkanlarının da görevinden el çektirdiklerini belirten açıklamasında şöyle dedi:

Semih Yalçın açıklamasında şunları da söyledi:

"MHP teşkilatlarında bağlılık, hizmet ve liyakat yarışı niteliğindeki il başkanlığı görevi, aynı zamanda bir nevi kale komutanlığı hükmünde olduğunu belirten Semih Yalçın, "Bu görevi hakkıyla yerine getirmek kadar, zaman içinde nöbet değişimi de önemlidir.

Davamıza, partimize ve teşkilatımıza bugüne kadar verdikleri üstün hizmetlerden, ördükleri sağlam bağlardan ötürü, kutlu nöbeti devreden bütün arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

İl başkanlığı görevini bırakan arkadaşlarımız; Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin tasvip ve himayelerinde, seçkin birer vazife adamı olarak teşkilatımızın bünyesindeki çalışmalarını sürdüreceklerdir."

KAPSAMHABER

YORUM EKLE