MHP'de 13. Olağan Büyük Kurultay Öncesi Son Kez MYK ve MDK Toplantısı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman,10 Şubat 2021 Çarşamba günü yapılacak olan Merkez Yönetim ve Merkez Disiplin Kurulları Müşterek Toplantısı” hakkında bilgi verdi.

MHP 03.02.2021, 12:15
MHP'de 13. Olağan Büyük Kurultay Öncesi Son Kez MYK ve MDK Toplantısı

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim ve Merkez Disiplin Kurulları Müşterek Toplantısı'nı 13. Olağan Büyük Kurultay’ı öncesinde son kez gerçekleştirecek.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet BÜYÜKATAMAN, “10 Şubat 2021 Çarşamba günü yapılacak olan Merkez Yönetim ve Merkez Disiplin Kurulları Müşterek Toplantısı” hakkında yaptığı yazılı Kamuoyu duyurusu şu şekilde:

"10 Şubat 2021 Çarşamba günü saat 14.00’te Partimizin Merkez Yönetim ve Merkez Disiplin Kurulları Müşterek Toplantısı gerçekleştirilecektir.

14 Mart 2021 tarihinde “İstiklal için birlik, istikbal için dirlik… Kazanan Türkiye olacak…” şiarıyla gerçekleştireceğimiz 13. Olağan Büyük Kurultay’ımız öncesinde son kez düzenlenecek olan toplantımızda Türkiye’nin gelişen iç ve dış meseleleri değerlendirilecek ve gündemdeki yeni Anayasa hususu ele alınarak kapsamlı bir çalışma yürütülecektir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)