MHP'de Kadın Kollarında Görev Değişikliği  

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kumluca İlçe Kadın Kolları Başkanlığında görev değişikliği yapılarak Başkanlığa Tuğba Dalgıç getirildi.  

MHP 06.01.2018, 11:39
MHP'de Kadın Kollarında Görev Değişikliği  

MHP Kumluca İlçe Kadın Kolları Başkanı Gamze Ülkan Memiş  başkanlık görevini Tuğba Dalgıç’a devir etti. 

Görev değişiklik törenine MHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Yıldız Aslıhan Dinçer, MHP Kumluca İlçe Başkanı Yücel Kaplan, Kumluca Ülkü Ocakları Başkanı Erdem Ulutaş ve çok sayıda partili katıldı.

Kadın kollanı başkanlık görev değişimine Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Yıldız Aslıhan Dinçer bir konuşma yaparak; “Efsane Liderimiz Başbuğumuzun örnek siyasetini benimseyen Liderimiz Devlet Bahçeli için kişiler değil, ülkemizin geleceği, yarınları ve bugünün çocukları, gençlerinin yarınları önemlidir. Bunu yaşadıkça anlayacağız. Sonuna kadar liderimizin arkasındayız” dedi.


Sağlık sorunları nedeniyle görevini devir edecek olan Gamze Ülkan Memiş için toplandıklarını belirten Başkan Dinçer, “Kumluca Kadın Kolları Başkanımız Gamze Ülkan Memiş, o kadar sağlık problemleri varken özveri ile çalıştı. Ama zorlanmaya başladı. Verimli olamadığını söyledi. Bizde fazla zorlamadık. Yeni görevi devir alacak arkadaşımız Tuğba Dalgıç’a başarılar diliyorum.”


Tuğba Dalgıç da, “Önümüzdeki önemli süreçte omuzlarımdaki yükün ağırlığının bilincindeyim. Ama davamızı en iyi şekilde temsil edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
 

Yorumlar (0)