Alexa

MHP'de Toplu İstifa!

MHP Ankara Nallıhan İlçe Teşkilatı, Başkanlık sistemini kabul etmedikleri gerekçesiyle teşkilat başkanı ve yönetim kurulu basın açıklaması yaparak istifa etti.

MHP'de Toplu İstifa!
banner327

MHP  Ankara - Nallıhan İlçe Teşkilatı Teşkilat başkanı ve yönetim kurulu basın açıklaması yaparak istifa etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Nallıhan İlçe Başkanı Yener Samur ve teşkilatı yaptıkları basın açıklamasında istifa ettiklerini belirttiler. Basın açıklaması yapan Başkan Samur: "16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan Anayasa değişikliği referandumunda Nallıhanlı partililerimizin ve üyelerimizin, Genel Merkez'imizin 'Evet' kampanyasına tepkileri nedeniyle görev yapamaz hale geldiğinden dolayı İlçe Başkanlığı ve Yönetim Kurulu olarak istifa ediyoruz" dedi.

Nallıhan İlçe Başkanı Yener Samur tarafından yapılan basın açıklaması şöyle:

27-02-2017

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

NALLIHAN İLÇE BAŞKANLIĞ AÇIKLAMASI:

22.14. Tarihinde çok değerli MHP Nallıhan delegelerinin oyları ile seçilmiş olduğumuz Nallıhan MHP İlçe Teşkilat görevimizden; 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan anayasa değişikliği referandumda  Nallıhanlı partililerimizin ve üyelerimizin, genel merkezimizin “EVET” kampanyasına tepkiler nedeniyle  görev yapamaz hale geldiğimizden dolayı ilçe başkanlığı ve yönetim kurulu olarak istifa ediyoruz. İstifa ettiğimizi kamuoyuna saygılarımızla arz ederiz.

MHP Nallıhan İlçe Başkanı

Yener Samur

KAPSAMHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
MHP
MHP - 2 yıl Önce

Asıl ülkücüler ülkemiz için HAYIR'lı olan tarafta duruyor hamdolsun...