MHP'den Başbuğ ve Ülkücülere Hakeret Eden Gültekin'e Cevap

MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. E. Semih Yalçın, Levent Gültekin'e tepki göstererek, ''Levent Gültekin adındaki azınlık ırkçısı gazeteci ve yazar taslağı, açıkça ilan edemediği bölücülük ve Türk düşmanlığını, duçar olduğu MHP nevrozu üzerinden teşhire çalışıyor." dedi.

MHP 04.03.2021, 17:36 12.06.2021, 21:50
MHP'den Başbuğ ve Ülkücülere Hakeret Eden Gültekin'e Cevap

Levent Gültekin, kendine gazeteci ve yazar süsü veren medya şarlatanlarıyla fikir dolandırıcılarına pek manidar bir örnek olduğunu belirten MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, bu zavallının Başbuğ Alpaslan Türkeş’e ve MHP’ye düşmanlık ederek, yüreğindeki karamsarlık ve tatminsizliğin, ruhundaki hastalıkların acısını dindirmeye çalıştığını söyledi.

Levent Gültekin Medya Şarlatanı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih YALÇIN, sosyal medya hesabı twitter üzerinden paylaşımda bulunarak şunları söyledi ''Levent Gültekin, ruhundaki hastalıkların acısını merhum Başbuğ Alpaslan Türkeş’e ve MHP’ye düşmanlık ederek yatıştırmaya çalışıyor. Gültekin, kendine gazeteci ve yazar süsü veren medya şarlatanlarıyla fikir dolandırıcılarına pek manidar bir örnektir ve bu hasta herifi adam sanıp programlarında yer veren TV kanalları da kendi ufuksuzluklarını ele vermektedir''

Gültekin; milletin sevdiklerinden nefret ediyor

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, paylaşımında, "Levent Gültekin adındaki azınlık ırkçısı gazeteci ve yazar taslağı, açıkça ilan edemediği bölücülük ve Türk düşmanlığını, duçar olduğu MHP nevrozu üzerinden teşhire çalışıyor. Hangi mahfillere hizmet ettiği belirsiz bu müstemleke tipi “sözde” gazeteci; Türkiye gerçeklerinden uzakta, vicdanını hapsettiği bir sırça köşkte, amansız psikolojik ihtilaçlar içinde kendini paralıyor. Bir tür cinnet hâlindeki bu zavallı Gültekin; milletin sevdiklerinden nefret ediyor, değer verdiklerini kötülüyor, saygı duyduklarını tahkire yelteniyor, itibar sahiplerinin halk nezdindeki yerini kin ve nefretle taşlıyor." dedi.

Gültekin'den Başbuğ Alpaslan Türkeş’e ve MHP’ye düşmanlık

Gültekin’in kulakları tırmalayan üslubu, mantık örgüsü ve akıl kırıntısından azade ifadeleri, rastgele tokatlanan dümbeleğin gürültüsüne benzediğini ifade eden Semih Yalçın, "Gültekin; yüreğindeki karamsarlık ve tatminsizliğin, ruhundaki hastalıkların acısını merhum Başbuğ Alpaslan Türkeş’e ve MHP’ye düşmanlık ederek yatıştırmaya çalışıyor. Levent Gültekin, kendine gazeteci ve yazar süsü veren medya şarlatanlarıyla fikir dolandırıcılarına pek manidar bir örnek...  Bu hasta herifi adam sanıp programlarında yer veren TV kanalları da kendi. ufuksuzluklarını ele veriyor.'' dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442