MHP'den Davutoğlu'na Sert Cevap!

"Ben Toroslar'da Yörük Ahmet'im, Diyarbakır'da Serok Ahmet'im, Erzurum'da Dadaş Ahmet'im, Balkanlar'da Boşnak Ahmet'im, Kırım'da Tatar Ahmet'im." diyen Davutoğlu'na MHP'den cevap geldi.

MHP 18.07.2021, 23:28
MHP'den Davutoğlu'na Sert Cevap!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, sosyal medya platformu Twitter adresinden Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun sözlerine sert tepki gösterdi.

'Ankara dışına çıkmadığın için bilmezsin, Ben Toroslar'da Yörük Ahmet'im, Diyarbakır'da Serok Ahmet'im, Erzurum'da Dadaş Ahmet'im, Balkanlar'da Boşnak Ahmet'im, Kırım'da Tatar Ahmet'im.' diyerek MHP Lideri Bahçeli'yi hedef alan Davutoğlu'na İzzet Ulvi Yönter; "Demek ki bir kimliğin yok! Bir duruşun yok! Bir fikrin yok! Peki Washington’da hangi Ahmet’sin?" şeklinde soru yöneltti.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili  İzzet Ulvi Yönter, Davutoğlu'na "Devlet Bahçeli vatanın her yerindedir... Çünkü milletin vicdanı, Türklüğün yol başçısıdır..." diyerek, "Sen görsen ne yazar görmesen ne çıkar... Özün Serok, ama her yerde ayrı ayrı tanınıyorsun, demek ki bir kimliğin yok! Bir duruşun yok! Bir fikrin yok!" diyerek seslenen Yönter, Davutoğlu'na "Peki Washington’da hangi Ahmet’sin?" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)