MHP'den Erzurum Başkan adayı Prof. Dr. Serdar Sevimli Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof.Dr. Serdar Sevimli oldu.

MHP 08.11.2018, 17:31 08.11.2018, 17:45
MHP'den Erzurum Başkan adayı Prof. Dr. Serdar Sevimli Oldu

MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş tarafından Partisinin genel merkezine Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak sunulan Prof.Dr. Serdar Sevimli, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof.Dr. Kamil Aydın ve MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş’ın ortak kararıyla ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla Başkan Adayı oldu.

"Erzurum’da üç hilalli günleri başlatacağımızın bir nişanesidir."

İl Başkanı Naim Karataş yaptığı açıklamada; “Halkın gönlünde yer tutmuş, Erzurum’da hemen hemen her kalbe dokunmuş, halk nezdinde ciddi bir karşılığı olan, Prof. Dr. Serdar Sevimli ile Erzurum Büyükşehir Belediyesine üç hilalin mührünü vuracağız. Yürekten inanıyorum ki 31 Martta başta Büyükşehir olmak üzere, Erzurum’un tüm ilçe belediyeleri MHP’nin olacaktır. Nitekim Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızı erken açıklamamız, hedefimizde ne kadar kararlı olduğumuzun ve sahaya erken inerek, Erzurum’da üç hilalli günleri başlatacağımızın bir nişanesidir. Erzurum, 1 Nisan’a Allah’ın izniyle MHP ile uyanacak, sahipsizlerin sahibi, çaresizlerin çaresi olacağız.”  ifadelerini kullandı. 

Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına Aday gösterilen Prof.Dr. Serdar Sevimli, Erzurumlular tarafından da sevilen bir isim olduğu biliniyor.

Yorumlar (0)
banner442