MHP'den Manisa'da Birlik, Beraberlik Kahvaltısı

'Adım Adım 2023-İl İl Anadolu Programı'nın Manisa buluşması gerçekleştirildi. Programda MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MYK Üyeleri ve parti teşkilatları bir araya geldi.

MHP 28.11.2021, 11:58
MHP'den Manisa'da Birlik, Beraberlik Kahvaltısı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli öncülüğünde başlatılan 'Adım Adım 2023-İl İl Anadolu Programı Manisa'da gerçekleştirildi. Programda MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MYK Üyeleri ve parti teşkilatları katıldı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli öncülüğünde başlatılan 'Adım Adım 2023-İl İl Anadolu Programı' kapsamında yoğun katılımlı kahvaltı programı düzenlendi. Muradiye Sosyal Tesislerinde düzenlenen programa MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MYK üyesi Deniz Depboylu, MYK üyesi Ali Uçak, MYK üyesi Mehmet Ödevli, MYK üyesi Burak Pehlivan, MYK üyesi Oğuz Akarfırat, MYK üyesi Mustafa Aksoy, MHP Manisa İl Başkanı Murat Öner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, parti teşkilatları, STK temsilcileri ve mahalle muhtarları katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan 'Adım Adım 2023-İl İl Anadolu Programı'nın açılış konuşmasını MHP Manisa İl Başkanı Murat Öner yaptı. İl Başkanı Murat Öner, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla 30 Ekim'de başlayan 'Adım Adım 2023-İl İl Anadolu Programı' kapsamında Manisa'da düzenlenen programa katılım sağlayan herkese teşekkür etti. Öner konuşmasında, "Bizim için siyaset, koltuk makam, para amacı değildir. Bizim için siyaset Türk Milleti'ne hizmet gayesidir" dedi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün MHP'nin üretken belediyecilik anlayışının en güzel örneklerini Manisa'da ortaya koyduklarını dile getirdi.  Başkan Cengiz Ergün, "Bu kutlu 3 hilalli sancağı da Spil Dağı’nın burçlarında en güzel şekilde dalgalandırıyoruz. 2009 yılından beri hayata geçirdiğimiz projeler ve hizmetlerle Manisa’mızın adının yurt çapında duyulmasını sağladık. Kamuoyu yoklamaları, anketler ve bütçe performans birincilikleriyle MHP’li Manisa Büyükşehir Belediyesi, daima zirvede yer aldı. Bu gurur verici tablo, partililerimizin, teşkilatlarımızın ve kıymetli Manisalı hemşerilerimizin bizlere duyduğu güvenin birer yansıması oldu" dedi.

Programda daha sonra MHP Manisa Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay burada yaptığı konuşmada, Ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve ilçe belediye başkanlarına Manisa'ya kazandırdıkları hizmetler nedeniyle teşekkür eden Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "Başarıyla hizmette bulunan Belediye Başkanlarımızla gurur duyuyoruz. Her gün yaptıkları hizmetlerin en büyük tanıkların bir tanesi benim. Allah bin kere razı olsun, nice başarılı çalışmalara imza atmada Allah yardımcıları olsun" dedi. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)