MHP'den Orman Yangınında Hayvanları Telef Olanlara Yardım

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla orman yangınında hayvanları telef olanlara başlatılan yardım yarın ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.

MHP 08.08.2021, 11:23
MHP'den Orman Yangınında Hayvanları Telef Olanlara Yardım

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla;“Hayvanları orman yangınlarında telef olan köylülerin acısını hafifletmek ve bütçelerine katkı sağlamak maksadıyla yardım kampanyası başlatılmıştı.

Son dönemde yaşanan orman yangınları sebebiyle hayvanları telef olan aileler için başlatılan yardım kampanyasının ilk etabı için ilgililerden yapılan açıklama şu şekilde:

"Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla; “Hayvanları orman yangınlarında telef olan köylülerin acısını hafifletmek ve bütçelerine katkı sağlamak maksadıyla MHP il, ilçe teşkilatları ve belediyelerinden ailelere 5 keçi, 5 koyun ve 2 düve yardımı yapılması”  maksadıyla başlatılan Kampanya’nın ilk etabı 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü Antalya ili Manavgat ilçesinde gerçekleştirilecektir.

2 Ağustos 2021 tarihinde başlayan kampanyamız kapsamında; 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 09.00’da Antalya Manavgat Çeltikçi İlköğretim Okulu bahçesinde ihtiyaç sahiplerine 300 adet küçükbaş, 30 adet büyükbaş hayvan dağıtımı yapılacaktır.

Program, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Sadir Durmaz, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım, MHP MYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Sayın Abdurrahman Başkan ve MHP Antalya İl Başkanı Sayın Hilmi Durgun’un katılımları ile düzenlenecektir."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)