MHP'den Sel Felaketinin Bulunduğu Rize Bölgesine Heyet!

Prof. Dr. E. Semih YALÇIN’ın, “Rize’de meydana gelen sel felaketi” ile ilgili yazılı basın açıklamasında bulundu.

MHP 15.07.2021, 13:44
MHP'den Sel Felaketinin Bulunduğu Rize Bölgesine Heyet!

Rize’de meydana gelen sel felaketi” ile ilgili açıklamada bulunan  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. E. Semih YALÇIN, 14 Temmuz 2021’de Rize’de meydana gelen sel felaketi ile ilgili yaptaığı yazılı basın açıklamasında, Sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diledi.

MHP Heyetinin Rize'ye ulaştığını belirten Yalçın, MHP heyetinin sel felaetinin bulunduğu yerlere ulaştığını belirtti.

Semih Yalçın açıklamasında şunları söyledi;

14 Temmuz 2021’de Rize’de meydana gelen sel felaketi, bütün Türkiye’yi olduğu gibi, bizleri de derin üzüntüye boğmuştur. Doğal afetlerin insan hayatını altüst ettiği böylesi zor günlerde milletimizin ortaya koyduğu yüksek dayanışma ve yardımlaşma iradesi, her türlü takdirin üzerindedir.

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla, incelemelerde bulunmak ve bölge halkının yaşadığı sıkıntıları paylaşmak üzere Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım’ın başkanlığında, Tokat Milletvekili Yücel Bulut, MYK üyesi Afşin Birben, MYK üyesi Musa Küçük, Rize İl Başkanı İhsan Alkan, Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım ve Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal’dan oluşan bir heyet görevlendirilmiştir. MHP heyetinde bulunan arkadaşlarımız, en kısa sürede bölgeye intikal edeceklerdir.

Sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)