MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu Samsun'da

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, kongre sonrasında bir takım ziyaretlerde bulundu. 

MHP 26.10.2018, 21:13 26.10.2018, 22:09
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu Samsun'da

20 Uluslararası PDR kongresi için Samsun’a gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, kongre sonrasında bir takım ziyaretlerde bulundu. 

Depboylu, ziyaretleri kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar Samsun İl Müdürü Tekin Balcı, Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Asibe Özcan, Süleyman Yançatoral çocuk Evi ve Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu’nu ziyaret etti. Kurum ziyaretlerinde çalışmalar hakkında bilgi alan Depboylu, “Samsun’da ki programımızın ardından bir takım ziyaretlerde bulunduk. Sayın müdürümüz, başhekimimiz ve dernek başkanımızdan kurum çalışmaları hakkında bilgiler aldık. Kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarete MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Kadın ve Aileden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hatice Aysu, İl Başkan yardımcıları ve il yöneticileri de katıldı.


 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)